Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Brembo 09.A405.11 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Brembo

Nr katalogowy: 09.A405.11
EAN: 8020584210642 23 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica320 mm

Wysokość67 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Minimalna grubość20.5 mm

Średnica zewnętrzna320 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
320 mm
Wysokość
67 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Minimalna grubość
20.5 mm
Średnica zewnętrzna
320 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
72.7 mm / 72.7 mm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Wymiar gwintu
16,7
Wzór otworów/Ilość otworów
5/5
Średnica wewnętrzna
184 mm
Ø rozmieszczenia otworów
115 mm
Średnica piasty
72.7 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.7 mm
Cechy dodatkowe
  • PRIME LINE - UV Coated
Numery OE (23)

FCA 2AMV9209AG, 04779209AA, 04779209AD, 4779209AD, K04779209AG, 04779209AC, 4779209AB, K04779209AE, K04779209AA, K04779209AD, 4779209AG, 4779209AA, 04779209AB, 4779209AC, K04779209AC, K04779209AF, 04779209AF, K04779209AB, 4779209AE, 4779209AF

GM 4779209AG, 4779 209AE, 2AMV9209AG

Dane handlowe
EAN
8020584210642
Ilość w opakowaniu
2
Waga
8.5 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Brembo

Kraj: Włochy.

brembo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Brembo 09.A405.11 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
Brembo 1
Ferodo 1
Maxgear 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
Maxgear 19-2280

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.6 mm
Wysokość:
63.5 mm, 67 mm
Wymagana ilość:
2
10 szt.
Waga 8.45 kg
Dostawa 5.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4Y007ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.36 kg
Dostawa 5.10
118,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4Y008ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Średnica zewnętrzna:
320 mm
10 szt.
Waga 6.9 kg
Dostawa 5.10
118,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4907S

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C

Wysokość:
63.5 mm, 67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
184 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
16,7
1 szt.
Waga 8.92 kg
Dostawa 5.10
186,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1766C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,46 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
9 szt.
Waga 8.46 kg
Dostawa 5.10
220,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A403.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm, 20.5 mm
10 szt.
Waga 7.09 kg
Dostawa 5.10
242,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1853HC

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.5 mm
2 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa 6.10
503,98 zł z VAT
251,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92234803

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C 05-

Wysokość:
66.6 mm, 67 mm
Ciężar:
6,8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm, 20.5 mm
4 szt.
Waga 6.89 kg
Dostawa 6.10
513,98 zł z VAT
256,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2