Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 118 d, 2004-2007

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
118 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 118 d

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Delphi BG9340C pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Delphi

Nr katalogowy: BG9340C
EAN: 5012759550496 5 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02C0074/1587

Średnica335 mm

Wysokość45,2 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Minimalna grubość28 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02C0074/1587
Średnica
335 mm
Wysokość
45,2 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Minimalna grubość
28 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
335 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
67 mm
Powierzchnia
pokryty
Głębokość
45 mm
Numery OE (5)

Mini 34106881045, 34106891081, 34116865711

Infiniti 402065MT0A

BMW 34106891081

Dane handlowe
EAN
5012759550496
Ilość w opakowaniu
1
Waga
11.36 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Delphi

PHINIA. Kraj: Stany Zjednoczone.

Firma Delphi oferuje szeroki zakres produktów, obejmujących elektronikę samochodową, systemy paliwowe, układy napędowe, klimatyzację, zawieszenie i wiele innych kluczowych komponentów. Dzięki swojej globalnej obecności i długiej historii, Delphi jest cenionym partnerem dla producentów samochodów i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, dostarczając niezawodne części, które spełniają najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wydajności.
delphiautoparts.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Delphi BG9340C - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ATE 2
BOSCH 1
Brembo 1
Ferodo 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 5 części
Filtry
Ferodo DDF2656C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
259 mm
Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
7,5 kg
Średnica otworu:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa 5.10
475,98 zł z VAT
237,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0130-0251.1

TARCZA HAM. MINI P. COOPER 2.0 15-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/1078
Wysokość:
45.2 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
4 szt.
Waga 10.91 kg
Dostawa 5.10
739,98 zł z VAT
369,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 H10

TARCZA HAM. MINI P. COOPER 2.0 15-19

Wysokość:
45,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
2 szt.
Waga 10.93 kg
Dostawa 5.10
753,98 zł z VAT
376,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.D179.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
335 mm
Wysokość:
45.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
6 szt.
Waga 11.3 kg
Dostawa 5.10
456,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka