Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 116 d, 2011-2011

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
116 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 116 d

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF2656C pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: DDF2656C
EAN: 4060426216535 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica259 mm

Wysokość51 mm

Ciężar7,5 kg

Średnica otworu67 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
259 mm
Wysokość
51 mm
Ciężar
7,5 kg
Średnica otworu
67 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.4 mm
Średnica zewnętrzna
259 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
67 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
pokryty
Rodzaj połączenia
Pudełko
Jednostka ilości
Zestaw
Ø otworu 1
67 mm
Długość opakowania
26.5 cm / 26,5 cm
Szerokość opakowania
27 cm
Wysokość opakowania
12.5 cm / 12,5 cm
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
155 mm
Średnica otworu w piaście
67 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.5 mm
Cechy dodatkowe
  • PREMIER
  • Without bolts / screws
  • no
Numery OE (4)

Mini 34106881045, 34216799383, 34116865711

BMW 34 21 6 799 383

Dane handlowe
EAN
4060426216535
Ilość w opakowaniu
1
Waga
7.58 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF2656C - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 2
Brembo 1
FEBI Bilstein 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 9 części
Filtry
FEBI Bilstein 104103

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
50.7 mm
Ciężar:
3.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.79 kg
Dostawa 6.10
103,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6795

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 13-

Oznaczenie kontrolne:
E190R02 C0190/0554
Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
10 szt.
Waga 3.8 kg
Dostawa 6.10
111,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92279303

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 13-

Wysokość:
50.4 mm, 50.8 mm
Ciężar:
3.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 3.72 kg
Dostawa 6.10
277,98 zł z VAT
138,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.C745.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
259 mm
Wysokość:
50.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8,4 mm, 8.4 mm
10 szt.
Waga 3.71 kg
Dostawa 6.10
151,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0396.1

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 13-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0644
Średnica:
259 mm, 259,0 mm
Wysokość:
50,6 mm, 50.6 mm, 50.8 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.73 kg
Dostawa 6.10
152,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1435

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
50.4 mm
Ciężar:
3.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 3.78 kg
Dostawa 7.10
315,98 zł z VAT
157,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 H10

TARCZA HAM. MINI P. COOPER 2.0 15-19

Wysokość:
45,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
2 szt.
Waga 10.93 kg
Dostawa 6.10
753,98 zł z VAT
376,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka