Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 116, 2024-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
116
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 1.2-2.0 13-

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 116

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Meyle 315 523 0063/PD pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Meyle

Nr katalogowy: 315 523 0063/PD
EAN: 4040074275740 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

JakośćPREMIUM

Wysokość50.8 mm

Wymagana ilość2

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Jakość
PREMIUM
Wysokość
50.8 mm
Wymagana ilość
2
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.4 mm
Średnica zewnętrzna
259 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
67 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
Płytki pokryte cynkiem
Średnica otworu szpilki koła
16,7 mm
Cechy dodatkowe
  • MEYLE-PD: Advanced performance and design.
  • Ze śrubami
  • no
Numery OE (2)

Mini 6 799 383, 34216799383

Dane handlowe
EAN
4040074275740
Ilość w opakowaniu
1
Waga
3.96 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 1.2-2.0 13-

Producent

Meyle

MEYLE AG. Kraj: Niemcy.

Meyle to renomowany producent części samochodowych, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości części zamiennych do różnych marek i modeli pojazdów. Firma znana jest z doskonałej jakości, niezawodności i trwałości swoich produktów. Meyle oferuje szeroki zakres części, w tym zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców i wielu innych. Dzięki solidnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w innowacje, Meyle zyskało uznanie klientów na całym świecie jako godny zaufania producent części samochodowych.
meyle.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Meyle 315 523 0063/PD - TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 1.2-2.0 13-
X
Producent
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
FEBI Bilstein 104103

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
50.7 mm
Ciężar:
3.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.79 kg
Dostawa pojutrze
103,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6795

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 13-

Oznaczenie kontrolne:
E190R02 C0190/0554
Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
10 szt.
Waga 3.8 kg
Dostawa pojutrze
111,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92279303

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 13-

Wysokość:
50.4 mm, 50.8 mm
Ciężar:
3.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 3.72 kg
Dostawa pojutrze
277,98 zł z VAT
138,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.C745.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
259 mm
Wysokość:
50.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8,4 mm, 8.4 mm
10 szt.
Waga 3.71 kg
Dostawa pojutrze
151,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0396.1

TARCZA HAM. MINI T. COOPER-ONE 13-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0644
Średnica:
259 mm, 259,0 mm
Wysokość:
50,6 mm, 50.6 mm, 50.8 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.73 kg
Dostawa pojutrze
152,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1435

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
50.4 mm
Ciężar:
3.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 3.78 kg
Dostawa 7.10
315,98 zł z VAT
157,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2656C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
259 mm
Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
7,5 kg
Średnica otworu:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa pojutrze
475,98 zł z VAT
237,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka