Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy FEBI Bilstein 108530 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

FEBI Bilstein

Nr katalogowy: 108530
EAN: 4054224085301 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś tylna

Grubość26 mm

Ciężar4,210 kg

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Grubość
26 mm
Ciężar
4,210 kg
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.4 mm
Średnica zewnętrzna
284 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
76 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 2
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (1)

KIA-HYUNDAI 58411A6200

Dane handlowe
EAN
4054224085301
Ilość w opakowaniu
1
Waga
4.16 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

FEBI Bilstein

Bilstein Group. Kraj: Niemcy.

febi.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

FEBI Bilstein 108530 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 10 części
Filtry
Blue Print ADG043194

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
26 mm
Ciężar:
4,210 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
4 szt.
Waga 4.21 kg
Dostawa 7.10
309,98 zł z VAT
154,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0383.1

TARCZA HAM. HYUNDAI T. I30 1.4-1.6 11-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0916
Średnica:
284,0 mm, 284 mm
Wysokość:
25.9 mm, 25.8 mm
Średnica otworu:
12,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.1 kg
Dostawa pojutrze
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1525

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
25.8 mm
Ciężar:
3.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 4.14 kg
Dostawa 7.10
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.C250.11

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Średnica:
284 mm
Wysokość:
26.1 mm, 25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm, 8,4 mm
5 szt.
Waga 4.22 kg
Dostawa pojutrze
170,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 A47

Tarcza hamulcowa

Średnica:
284 mm
Wysokość:
25.9 mm, 25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8,5 mm, 8,4 mm
1 szt.
Waga 4.41 kg
Dostawa pojutrze
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6599

TARCZA HAM. KIA T. CEED-PRO CEED 1.0-1.6 12-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0190/0525
Wysokość:
25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
12,5
4 szt.
Waga 4.32 kg
Dostawa pojutrze
210,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4749C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1554
Średnica:
284 mm
Wysokość:
25,8 mm, 25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
7 szt.
Waga 8.28 kg
Dostawa pojutrze
519,98 zł z VAT
259,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2482C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
284 mm
Wysokość:
26 mm, 25.8 mm
Średnica otworu:
76 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
6 szt.
Waga 8.24 kg
Dostawa pojutrze
935,98 zł z VAT
467,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka