Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
DODGE NITRO VAN 2.8 CRD 4WD, 2006-2010

Wybierz pojazd

aby dopasować części

DODGE
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
NITRO VAN
Rok▼
2.8 CRD 4WD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: DODGE NITRO VAN 2.8 CRD 4WD

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF2482C pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: DDF2482C
EAN: 4060426051570 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica284 mm

Wysokość26 mm

Średnica otworu76 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Minimalna grubość8.4 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
284 mm
Wysokość
26 mm
Średnica otworu
76 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.4 mm
Średnica zewnętrzna
284 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
76 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Rodzaj połączenia
Pudełko
Jednostka ilości
Zestaw
Liczba otworów do mocowania
2
Długość opakowania
28.5 cm / 28.5 cm
Szerokość opakowania
28.5 cm / 28.5 cm
Wysokość opakowania
6 cm
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Wymiar gwintu
12,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/7
Średnica wewnętrzna
155 mm
Średnica piasty
76 mm
Średnica otworu w piaście
76 mm
Średnica otworu szpilki koła
12.5 mm
Cechy dodatkowe
  • Bez dodatków
  • PREMIER
  • Bez śrub
  • PREMIER / no
Numery OE (1)

KIA-HYUNDAI 58411A6200

Dane handlowe
EAN
4060426051570
Ilość w opakowaniu
2
Waga
8.24 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF2482C - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 10 części
Filtry
FEBI Bilstein 108530

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
26 mm
Ciężar:
4,210 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
5 szt.
Waga 4.16 kg
Dostawa pojutrze
126,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADG043194

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
26 mm
Ciężar:
4,210 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
4 szt.
Waga 4.21 kg
Dostawa 7.10
309,98 zł z VAT
154,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0383.1

TARCZA HAM. HYUNDAI T. I30 1.4-1.6 11-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0916
Średnica:
284,0 mm, 284 mm
Wysokość:
25.9 mm, 25.8 mm
Średnica otworu:
12,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.1 kg
Dostawa pojutrze
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1525

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
25.8 mm
Ciężar:
3.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 4.14 kg
Dostawa 7.10
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.C250.11

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Średnica:
284 mm
Wysokość:
26.1 mm, 25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm, 8,4 mm
5 szt.
Waga 4.22 kg
Dostawa pojutrze
170,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 A47

Tarcza hamulcowa

Średnica:
284 mm
Wysokość:
25.9 mm, 25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8,5 mm, 8,4 mm
1 szt.
Waga 4.41 kg
Dostawa pojutrze
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6599

TARCZA HAM. KIA T. CEED-PRO CEED 1.0-1.6 12-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0190/0525
Wysokość:
25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
12,5
4 szt.
Waga 4.32 kg
Dostawa pojutrze
210,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4749C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1554
Średnica:
284 mm
Wysokość:
25,8 mm, 25.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
7 szt.
Waga 8.28 kg
Dostawa pojutrze
519,98 zł z VAT
259,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka