Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy FEBI Bilstein 24809 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

FEBI Bilstein

Nr katalogowy: 24809
EAN: 4027816248095 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś tylna

Grubość68 mm

Ciężar7,980 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Grubość
68 mm
Ciężar
7,980 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Minimalna grubość
20.4 mm
Średnica zewnętrzna
320 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 1
Średnica
320 mm
Wysokość
79.7 mm
Wymiar gwintu
16,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
185 mm
Średnica piasty
185 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (1)

BMW 34213332217

Dane handlowe
EAN
4027816248095
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.45 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

FEBI Bilstein

Bilstein Group. Kraj: Niemcy.

febi.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

FEBI Bilstein 24809 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Maxgear 2
Meyle 2
QUARO 2
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 18 części
Filtry
Maxgear 19-1949

TARCZA HAM. BMW T. X3

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.32 kg
Dostawa pojutrze
189,98 zł z VAT
94,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B035ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.47 kg
Dostawa pojutrze
122,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4B035ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
79,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm
10 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa pojutrze
146,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1949SPORT

TARCZA HAM. BMW T. X3 NAWIERCANA I NACINANA

Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm, 79.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie, wentylowany, perforowany
Średnica bębna:
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.39 kg
Dostawa pojutrze
327,98 zł z VAT
163,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0054

TARCZA HAM. BMW T. X3 E83 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
79.7 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.46 kg
Dostawa pojutrze
339,98 zł z VAT
169,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4388

TARCZA HAM. BMW T. X3 2.0-3.0 03-11

Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
16,5
2 szt.
Waga 8.47 kg
Dostawa pojutrze
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1300

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
79.6 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm
14 szt.
Waga 8.62 kg
Dostawa 7.10
373,98 zł z VAT
186,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0054/PD

TARCZA HAM. BMW T. X3 04-11

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
79.7 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 8.77 kg
Dostawa pojutrze
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2