Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
LEXUS SC kabriolet 430, 2001-2010

Wybierz pojazd

aby dopasować części

LEXUS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
SC kabriolet
Rok▼
430
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW T. X3 NAWIERCANA I NACINANA

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: LEXUS SC kabriolet 430

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-1949SPORT pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-1949SPORT
EAN: 5901619583777 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica320 mm

Wysokość79.7 mm / 79.5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany zewnętrznie / wentylowany / perforowany

Średnica bębna185 mm

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Wymiar gwintu16,5

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
320 mm
Wysokość
79.7 mm / 79.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany zewnętrznie / wentylowany / perforowany
Średnica bębna
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Wymiar gwintu
16,5
Minimalna grubość
20.4 mm / 20.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/06
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
320 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
lakierowany
Waga
8.15 kg
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica wewnętrzna
185 mm
Średnica piasty
185 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.5 mm
Cechy dodatkowe
  • yes
Numery OE (4)

BMW 34213332217, 3 332 217

Mercedes-Benz A 341 333 22 17, 3413332217

Dane handlowe
EAN
5901619583777
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.39 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW T. X3 NAWIERCANA I NACINANA

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 14:55 - dostawa jutro

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-1949SPORT - TARCZA HAM. BMW T. X3 NAWIERCANA I NACINANA
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 2
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 2
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 14 części
Filtry
Maxgear 19-1949

TARCZA HAM. BMW T. X3

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.32 kg
Dostawa jutro
189,98 zł z VAT
94,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B035ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.47 kg
Dostawa jutro
122,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24809

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
68 mm
Ciężar:
7,980 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.45 kg
Dostawa jutro
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0054

TARCZA HAM. BMW T. X3 E83 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
79.7 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.46 kg
Dostawa jutro
339,98 zł z VAT
169,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4388

TARCZA HAM. BMW T. X3 2.0-3.0 03-11

Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
16,5
2 szt.
Waga 8.47 kg
Dostawa jutro
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0054/PD

TARCZA HAM. BMW T. X3 04-11

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
79.7 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 8.77 kg
Dostawa jutro
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 166

TARCZA HAM. BMW T. X3

Wysokość:
79.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm, 20,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 8.1 kg
Dostawa jutro
208,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1297C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
80 mm, 79.7 mm
Ciężar:
16,31 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa jutro
221,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92141603

TARCZA HAM. BMW T. X3

Wysokość:
79.6 mm, 79.7 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm, 20,4 mm
8 szt.
Waga 8.8 kg
Dostawa jutro
225,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0122-0224.1

TARCZA HAM. BMW T. X3 2.0-3.0 04-11

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0234/0996
Średnica:
320 mm, 320,0 mm
Wysokość:
79,7 mm, 79.7 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.56 kg
Dostawa jutro
241,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2