Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW X3 xDrive 35 d, 2008-2011

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
X3
Rok▼
xDrive 35 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

TARCZA HAMULCOWA

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW X3 xDrive 35 d

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy FEBI Bilstein 26648 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

FEBI Bilstein

Nr katalogowy: 26648
EAN: 4027816266488 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś przednia

Grubość59.4 mm

Ciężar8,83 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej25 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Grubość
59.4 mm
Ciężar
8,83 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
25 mm
Minimalna grubość
23 mm
Średnica zewnętrzna
314 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 1
Średnica
314 mm
Wysokość
59.4 mm
Wymiar gwintu
15,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
144 mm
Średnica piasty
150.5 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Cechy dodatkowe
  • Uwzględnić informację serwisową.
  • no
Numery OE (1)

VAG 4F0 615 301 D

Dane handlowe
EAN
4027816266488
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9.5 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

TARCZA HAMULCOWA

Producent

FEBI Bilstein

Bilstein Group. Kraj: Niemcy.

febi.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

FEBI Bilstein 26648 - Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Ferodo 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 2
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 16 części
Filtry
Maxgear 19-2021

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 314MM

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.19 kg
Dostawa 6.10
231,98 zł z VAT
115,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A031ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
313 mm, 314 mm
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa 6.10
128,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3A031ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Wymiar gwintu:
15,5
10 szt.
Waga 9.6 kg
Dostawa 6.10
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1097

TARCZA HAM. VW P. A6 04-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.47 kg
Dostawa 6.10
331,98 zł z VAT
165,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9540.11

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD AUDI A6 2.0I 05-

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
8 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa 6.10
224,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4470

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 314MM

Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
23 mm
4 szt.
Waga 9.41 kg
Dostawa 6.10
449,98 zł z VAT
224,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92132205

TARCZA HAM. VW P. A6 2.0-3.0 TDI 04-11

Wysokość:
59.4 mm
Ciężar:
8.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
6 szt.
Waga 9.8 kg
Dostawa 6.10
239,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2