Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 3 330 xi, 2005-2007

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
3
Rok▼
330 xi
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 3 330 xi

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ABE C3A031ABE pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ABE

Nr katalogowy: C3A031ABE
EAN: 5900427198685 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Średnica313 mm

Wysokość59.5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej25 mm

Wymiar gwintu15,5

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
313 mm
Wysokość
59.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
25 mm
Wymiar gwintu
15,5
Minimalna grubość
23 mm
Średnica zewnętrzna
313 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
144 mm
Średnica piasty
150.5 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (1)

VAG 4F0 615 301 D

Dane handlowe
EAN
5900427198685
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9.5 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

ABE

Inter Cars S.A.. Kraj: Polska.

abebrakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ABE C3A031ABE - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 2
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 15 części
Filtry
Maxgear 19-2021

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 314MM

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.19 kg
Dostawa pojutrze
231,98 zł z VAT
115,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 26648

TARCZA HAMULCOWA

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
59.4 mm
Ciężar:
8,83 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
9 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa pojutrze
144,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1097

TARCZA HAM. VW P. A6 04-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.47 kg
Dostawa pojutrze
331,98 zł z VAT
165,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9540.11

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD AUDI A6 2.0I 05-

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
8 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa pojutrze
224,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4470

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 314MM

Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
23 mm
4 szt.
Waga 9.41 kg
Dostawa pojutrze
449,98 zł z VAT
224,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92132205

TARCZA HAM. VW P. A6 2.0-3.0 TDI 04-11

Wysokość:
59.4 mm
Ciężar:
8.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
6 szt.
Waga 9.8 kg
Dostawa pojutrze
239,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20246-GL

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.4 mm
Ciężar:
9,5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
6 szt.
Waga 9.8 kg
Dostawa 7.10
491,98 zł z VAT
245,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2