Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Rotinger RT 20246-GL pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Rotinger

Nr katalogowy: RT 20246-GL
EAN: 5901436353843 3 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Wysokość59.4 mm

Ciężar9,5 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej25 mm

Wymiar gwintu15,5

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Wysokość
59.4 mm
Ciężar
9,5 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
25 mm
Wymiar gwintu
15,5
Minimalna grubość
23 mm
Średnica wewnętrzna
144 mm
Średnica zewnętrzna
314 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
pokrywany galwanicznie
Ilość otworów 1
1
Rozstaw otworów 1
112 mm
Felga, ilość otworów
5
Średnica
314 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica piasty
150.5 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Cechy dodatkowe
  • GRAPHITE LINE
Numery OE (3)

VAG L4FD615301, 4FD 615 301, 4F0 615 301 D

Dane handlowe
EAN
5901436353843
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9.8 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Producent

Rotinger

Union Parts. Kraj: Polska.

rotinger.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa w środę

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Rotinger RT 20246-GL - TARCZA HAMULCOWA PRZÓD
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 2
BOSCH 1
Brembo 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
Maxgear 19-2021

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 314MM

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.19 kg
Dostawa pojutrze
231,98 zł z VAT
115,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A031ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
313 mm, 314 mm
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa pojutrze
128,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 26648

TARCZA HAMULCOWA

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
59.4 mm
Ciężar:
8,83 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
9 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa pojutrze
144,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1097

TARCZA HAM. VW P. A6 04-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 9.47 kg
Dostawa pojutrze
331,98 zł z VAT
165,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9540.11

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD AUDI A6 2.0I 05-

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
8 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa pojutrze
224,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4470

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 314MM

Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
23 mm
4 szt.
Waga 9.41 kg
Dostawa pojutrze
449,98 zł z VAT
224,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92132205

TARCZA HAM. VW P. A6 2.0-3.0 TDI 04-11

Wysokość:
59.4 mm
Ciężar:
8.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
6 szt.
Waga 9.8 kg
Dostawa pojutrze
239,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2