Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
TOYOTA COROLLA liftback 2.0 Hybrid, 2019-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TOYOTA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
COROLLA liftback
Rok▼
2.0 Hybrid
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: TOYOTA COROLLA liftback 2.0 Hybrid

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF954C-1 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: DDF954C-1
EAN: 4044197594238 3 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica314 mm

Wysokość59 mm

Ciężar10,63 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Minimalna grubość28 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
314 mm
Wysokość
59 mm
Ciężar
10,63 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Minimalna grubość
28 mm
Średnica zewnętrzna
314 mm
Ilość otworów
10
Średnica otworu centrującego
68 mm
Moment dokręcenia
120 Nm
Powierzchnia
pokryty
Jednostka ilości
Sztuka
Długość opakowania
31 cm
Szerokość opakowania
31 cm
Wysokość opakowania
6,6 cm
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Wymiar gwintu
15,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/10
Średnica wewnętrzna
136 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Cechy dodatkowe
  • PREMIER Coat+ disc
  • Bez śrub
Numery OE (3)

VAG 441615301A, 441 615 301 AA

ROVER D1375

Poprzednie numery Ferodo

DDF954C

Dane handlowe
EAN
4044197594238
Ilość w opakowaniu
1
Waga
10.84 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF954C-1 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ABE 1
ATE 1
BOSCH 1
Maxgear 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 6 części
Filtry
Maxgear 19-2022

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.4 mm, 59.7 mm, 59 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,5
10 szt.
Waga 10.46 kg
Dostawa pojutrze
239,98 zł z VAT
119,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A023ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.7 mm, 59 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 10.9 kg
Dostawa pojutrze
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4125S

TARCZA HAM. VW P. A8

Wysokość:
59.4 mm, 59 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
28 mm
2 szt.
Waga 10.74 kg
Dostawa pojutrze
439,98 zł z VAT
219,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92073200

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

Wysokość:
59.4 mm, 59 mm
Ciężar:
10,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28 mm
3 szt.
Waga 10.56 kg
Dostawa pojutrze
513,98 zł z VAT
256,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0130-0104.1

TARCZA HAM. AUDI P. A6-A8 2.8-4.2 94-98

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/1022
Wysokość:
59.7 mm, 59 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
2 szt.
Waga 10.37 kg
Dostawa pojutrze
577,98 zł z VAT
288,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka