Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI Q3 2.0 TDI, 2011-2018

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Q3
Rok▼
2.0 TDI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI Q3 2.0 TDI

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-2022 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-2022
EAN: 5901619537534 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Wysokość59.4 mm / 59.7 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Wymiar gwintu15,5

Minimalna grubość28 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Wysokość
59.4 mm / 59.7 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Wymiar gwintu
15,5
Minimalna grubość
28 mm
Średnica zewnętrzna
314 mm
Ilość otworów
5 / 10
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
lakierowany
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Felga, ilość otworów
5
Średnica
314 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
5/10
Średnica wewnętrzna
136 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Numery OE (1)

VAG 441 615 301 AA

Dane handlowe
EAN
5901619537534
Ilość w opakowaniu
1
Waga
10.46 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-2022 - TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430
X
Producent
ABE 1
ATE 1
BOSCH 1
Ferodo 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 6 części
Filtry
ABE C3A023ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
314 mm
Wysokość:
59.7 mm, 59 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 10.9 kg
Dostawa pojutrze
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4125S

TARCZA HAM. VW P. A8

Wysokość:
59.4 mm, 59 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,5
Minimalna grubość:
28 mm
2 szt.
Waga 10.74 kg
Dostawa pojutrze
439,98 zł z VAT
219,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92073200

TARCZA HAM. VW P. A8 WENT. 31430

Wysokość:
59.4 mm, 59 mm
Ciężar:
10,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28 mm
3 szt.
Waga 10.56 kg
Dostawa pojutrze
513,98 zł z VAT
256,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF954C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
314 mm
Wysokość:
59 mm
Ciężar:
10,63 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
6 szt.
Waga 10.84 kg
Dostawa pojutrze
263,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0130-0104.1

TARCZA HAM. AUDI P. A6-A8 2.8-4.2 94-98

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/1022
Wysokość:
59.7 mm, 59 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
2 szt.
Waga 10.37 kg
Dostawa pojutrze
577,98 zł z VAT
288,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka