Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 5 520 i, 2017-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
5
Rok▼
520 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 5 520 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo FCR316A pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: FCR316A
EAN: 4044197419517 11 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica296 mm

Wysokość70 mm

Ciężar7,6 kg

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej16 mm

Minimalna grubość13 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
296 mm
Wysokość
70 mm
Ciężar
7,6 kg
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
16 mm
Minimalna grubość
13 mm
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
6
Średnica otworu centrującego
76 mm
Rodzaj połączenia
Pudełko
Jednostka ilości
Sztuka
Długość opakowania
30 cm
Szerokość opakowania
30 cm
Wysokość opakowania
8 cm
Felga, ilość otworów
6
Strona zabudowy
Oś tylna
Wymiar gwintu
15,6
Wzór otworów/Ilość otworów
6/7
Średnica wewnętrzna
157.6 mm
Ø rozmieszczenia otworów
125 mm
Średnica otworu w piaście
76 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.6 mm
Cechy dodatkowe
  • PREMIER
  • Z pierścieniem nadajnika impulsów ABS
  • PREMIER / no
Numery OE (11)

IVECO 0007186 309, 0718 6309, 007186 309, 0299 6027 S1, 0 0299 6027, 2996027, 7186309, 0 4639 3181, 0299 6027, 0 0299 6027 S1, 46393181

Dane handlowe
EAN
4044197419517
Ilość w opakowaniu
1
Waga
7.72 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo FCR316A - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
Errevi 1
Fast 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
ABE C4E003ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
296 mm
Wysokość:
69,5 mm, 69.5 mm
Średnica otworu:
15,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.78 kg
Dostawa pojutrze
150,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4988S

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06--11--14- Z ABS

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0640
Wysokość:
69.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Wymiar gwintu:
15,6
2 szt.
Waga 7.86 kg
Dostawa pojutrze
199,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0238.1

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0577
Wysokość:
74.5 mm
Średnica otworu:
15,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
3 szt.
Waga 8.77 kg
Dostawa pojutrze
441,98 zł z VAT
220,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1393

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
69.5 mm
Ciężar:
7.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Ilość zębów, pierścień ABS:
52
8 szt.
Waga 7.88 kg
Dostawa 7.10
441,98 zł z VAT
220,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.9759.20

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Średnica:
296 mm
Wysokość:
69.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Minimalna grubość:
13 mm
4 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 7.10
451,98 zł z VAT
225,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2