Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
TESLA MODEL X 100D AWD, 2017-2026

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TESLA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MODEL X
Rok▼
100D AWD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- Z ABS

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: TESLA MODEL X 100D AWD

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Meyle 215 523 0023/PD pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Meyle

Nr katalogowy: 215 523 0023/PD
EAN: 4040074278833 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

JakośćPREMIUM

Wysokość69.6 mm

Wymagana ilość2

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej16 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Jakość
PREMIUM
Wysokość
69.6 mm
Wymagana ilość
2
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
16 mm
Minimalna grubość
13 mm
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
6
Średnica otworu centrującego
76 mm
Ø rozmieszczenia otworów
125 mm
Powierzchnia
pokryty
Średnica otworu szpilki koła
15,6 mm
Cechy dodatkowe
  • MEYLE-PD: Advanced performance and design.
  • Z pierścieniem nadajnika impulsów ABS
  • Ze śrubami
Numery OE (2)

IVECO 2996027, 7186309

Dane handlowe
EAN
4040074278833
Ilość w opakowaniu
1
Waga
7.98 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- Z ABS

Producent

Meyle

MEYLE AG. Kraj: Niemcy.

Meyle to renomowany producent części samochodowych, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości części zamiennych do różnych marek i modeli pojazdów. Firma znana jest z doskonałej jakości, niezawodności i trwałości swoich produktów. Meyle oferuje szeroki zakres części, w tym zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców i wielu innych. Dzięki solidnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w innowacje, Meyle zyskało uznanie klientów na całym świecie jako godny zaufania producent części samochodowych.
meyle.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Meyle 215 523 0023/PD - TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- Z ABS
X
Strona montażu
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Fast 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
ABE C32135ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
25 mm
Średnica:
275 mm
Wysokość:
49.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 5.95 kg
Dostawa 6.10
91,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4E003ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
296 mm
Wysokość:
69,5 mm, 69.5 mm
Średnica otworu:
15,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.78 kg
Dostawa 6.10
150,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4988S

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06--11--14- Z ABS

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0640
Wysokość:
69.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Wymiar gwintu:
15,6
10 szt.
Waga 7.86 kg
Dostawa 6.10
199,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1393

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
69.5 mm
Ciężar:
7.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Ilość zębów, pierścień ABS:
52
8 szt.
Waga 7.88 kg
Dostawa 7.10
441,98 zł z VAT
220,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.9759.20

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Średnica:
296 mm
Wysokość:
69.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Minimalna grubość:
13 mm
6 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 7.10
451,98 zł z VAT
225,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 93177500

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
69.5 mm
Ciężar:
7.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
Ilość zębów, pierścień ABS:
52
14 szt.
Dostawa 7.10
493,98 zł z VAT
246,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo FCR316A

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
70 mm, 69.5 mm
Ciężar:
7,6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
16 mm
10 szt.
Waga 7.72 kg
Dostawa 6.10
264,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2