Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 coupe M, 2011-2012

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1 coupe
Rok▼
M
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

BĘBEN HAM. VW T. A2-POLO-FABIA

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 coupe M

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-0849 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Odporność na wysokie temperatury
  • Precyzyjne dopasowanie do osi
  • Powłoka antykorozyjna
  • Stabilna praca hamulców
  • Trwały materiał konstrukcyjny

Maxgear

Nr katalogowy: 19-0849
EAN: 5907558554960 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica bębna200 mm

Średnica zewnętrzna bębna hamulca240 mm

Maks. wielkość poślizgu bębna201.5 mm / 201.5 mm

Wewnętrzna wysokość bębna hamulca50.5 mm / 51 mm

Całkowita wysokość bębna hamulca59.4 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica bębna
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna
201.5 mm / 201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca
50.5 mm / 51 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca
59.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/06
Ilość otworów
1
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Waga
3.7 kg
Cechy dodatkowe
  • Bez łożyska koła
  • Bez piasty koła
  • Bez sworznia mocującego koła
Numery OE (4)

VAG 600 609 617, 6QD 609 617, 6QE 609 617, 6Q0 609 617

Dane handlowe
EAN
5907558554960
Ilość w opakowaniu
1
Waga
4.16 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

BĘBEN HAM. VW T. A2-POLO-FABIA

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 15:25 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-0849 - BĘBEN HAM. VW T. A2-POLO-FABIA
X
Producent
ABE 1
ATE 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 9 części
Filtry
ABE C6S004ABE

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica otworu:
15,6 mm
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
10 szt.
Waga 4.18 kg
Dostawa 5.10
79,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BF463

Bęben hamulcowy

Wysokość:
59 mm
Średnica bębna:
240 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
59 mm
10 szt.
Waga 4.08 kg
Dostawa 5.10
93,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24034

Bęben hamulcowy

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Szerokość:
40 mm
Ciężar:
3,68 kg
Średnica zewnętrzna:
239,9 mm
10 szt.
Waga 3.95 kg
Dostawa 5.10
97,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 1035

BĘBEN HAM. VW T. A2-CORDOBA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50,5 mm
10 szt.
Waga 4.13 kg
Dostawa 5.10
205,98 zł z VAT
102,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DB4299

BĘBEN HAM. SKODA T. FABIA 1.0-2.0 99-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 D0929/0727
Średnica bębna:
200 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51 mm
Ilość otworów:
1
10 szt.
Waga 4.06 kg
Dostawa 5.10
121,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 14.9384.20

HAM.BEBEN -T-FABIA 1.2 02-

Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
200 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50,5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
59 mm
10 szt.
Waga 3.98 kg
Dostawa 5.10
123,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 477 133

BĘBEN HAM. VW T. A2-CORDOBA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
239.9 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
59.1 mm
Ilość otworów:
5
10 szt.
Waga 3.8 kg
Dostawa 5.10
253,98 zł z VAT
126,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 94023800

BĘBEN HAM. VW T. A2-POLO-FABIA

Ciężar:
3.7 kg
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50 mm
5 szt.
Waga 4.09 kg
Dostawa 5.10
271,98 zł z VAT
135,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0220-0037.1

BĘBEN HAM. SKODA T. FABIA 1.0-2.0 99-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324/1877
Średnica otworu:
15,8 mm, 15.8 mm
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm, 201,5 mm
10 szt.
Waga 4 kg
Dostawa 5.10
279,98 zł z VAT
139,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka