Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
VW TOURAN VAN 2.0 EcoFuel, 2006-2006

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
TOURAN VAN
Rok▼
2.0 EcoFuel
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: VW TOURAN VAN 2.0 EcoFuel

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-1311 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-1311
EAN: 5901619554326 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica320 mm

Wysokość63 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany / wentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej20 mm

Wymiar gwintu14,6

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
320 mm
Wysokość
63 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany / wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
20 mm
Wymiar gwintu
14,6
Minimalna grubość
18.4 mm / 18.4 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
320 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
lakierowany
Średnica piasty koła
75 mm
Felga, ilość otworów
5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
185 mm
Średnica piasty
185 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Numery OE (6)

BMW 6 772 085, 34 21 6 772 085, 6 864 061, 34 21 6 864 061, 3421 6 753 215, 6 753 215

Dane handlowe
EAN
5901619554326
Ilość w opakowaniu
1
Waga
7.51 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-1311 - TARCZA HAM. BMW T. E60-E61
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 4
BOSCH 2
Brembo 3
Delphi 1
FEBI Bilstein 2
Ferodo 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 2
Textar 1
TRW 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 22 części
Filtry
Maxgear 19-2260

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61 4X4 XDRIVE

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
319.8 mm, 320 mm
Wysokość:
84 mm, 86.1 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
10 szt.
Waga 8.35 kg
Dostawa pojutrze
219,98 zł z VAT
109,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
QUARO QD7953

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
63.2 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/06, 5/6
10 szt.
Waga 7.56 kg
Dostawa pojutrze
263,98 zł z VAT
131,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24344

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63 mm
Ciężar:
7,7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 8.16 kg
Dostawa pojutrze
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 43894

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
84 mm
Ciężar:
7,94 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
9 szt.
Waga 8.36 kg
Dostawa pojutrze
171,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6299

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Wysokość:
84 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Kolor:
czarny
6 szt.
Waga 8.78 kg
Dostawa pojutrze
184,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92122703

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Wysokość:
63.2 mm, 63 mm
Ciężar:
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
10 szt.
Waga 7.75 kg
Dostawa pojutrze
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0026/PD

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61 05-10

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
86.1 mm, 63 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
3 szt.
Waga 8.71 kg
Dostawa pojutrze
385,98 zł z VAT
192,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4360

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Wysokość:
63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Wymiar gwintu:
14,6
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
10 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa pojutrze
197,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 351

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Średnica:
319,8 mm, 320 mm
Wysokość:
86.1 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
5 szt.
Waga 8.43 kg
Dostawa pojutrze
204,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3