Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 5 540 i xDrive, 2016-2020

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
5
Rok▼
540 i xDrive
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 5 540 i xDrive

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Textar 92122703 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Textar

Nr katalogowy: 92122703
EAN: 4019722301810 7 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość63.2 mm

Ciężar7.6 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany zewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej20 mm

Minimalna grubość18.4 mm

Wzór otworów/Ilość otworów05/06

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
63.2 mm
Ciężar
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
20 mm
Minimalna grubość
18.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/06
Średnica wewnętrzna
185 mm
Średnica zewnętrzna
320 mm
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
pokryty
Techniczny numer informacyjny
98200 1227 0 1 PRO
Średnica otworu szpilki koła
14.7 mm
Długość opakowania
36,5 cm
Szerokość opakowania
35 cm
Wysokość opakowania
14 cm
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
320 mm
Wymiar gwintu
14,6
Średnica piasty
185 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Cechy dodatkowe
  • PRO
  • Bez piasty koła
  • Bez łożyska koła
  • Bez sworznia mocującego koła
Numery OE (7)

BMW 6 772 085, 34 21 6 772 085, 6 864 061, 34 21 6 864 061, 3421 6 753 215, 6 753 215

BREMSEN AXBD2187

Poprzednie numery Textar

92122700

Dane handlowe
EAN
4019722301810
Ilość w opakowaniu
2
Waga
7.75 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Textar

TMD Friction. Kraj: Niemcy.

Textar to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, szczególnie znany z produkcji klocków hamulcowych i okładzin hamulcowych. Firma ma długą historię sięgającą 1913 roku i jest jednym z wiodących dostawców na rynku. Produkty Textar cechują się doskonałą jakością, niezawodnością i wydajnością. Klocki hamulcowe i okładziny hamulcowe Textar są precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają optymalne działanie i długotrwałą trwałość. Zaufanie klientów, innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że Textar jest cenionym i uznawanym producentem
textar.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Textar 92122703 - Tarcza hamulcowa
X
Strona montażu
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 3
Blue Print 1
BOSCH 2
Brembo 3
Delphi 2
FEBI Bilstein 2
Ferodo 2
Maxgear 3
Meyle 4
QUARO 2
TRW 3
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 28 części
Filtry
Maxgear 19-2260

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61 4X4 XDRIVE

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
319.8 mm, 320 mm
Wysokość:
84 mm, 86.1 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
10 szt.
Waga 8.35 kg
Dostawa 6.10
219,98 zł z VAT
109,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1311

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
10 szt.
Waga 7.51 kg
Dostawa 6.10
225,98 zł z VAT
112,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
QUARO QD7953

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
63.2 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/06, 5/6
10 szt.
Waga 7.56 kg
Dostawa 6.10
263,98 zł z VAT
131,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B025ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
20 mm
Wysokość:
61 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
1 szt.
Waga 7.87 kg
Dostawa 6.10
141,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24344

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63 mm
Ciężar:
7,7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 8.16 kg
Dostawa 6.10
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 43894

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
84 mm
Ciężar:
7,94 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
9 szt.
Waga 8.36 kg
Dostawa 6.10
171,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6299

TARCZA HAM. BMW T. E60-E61

Wysokość:
84 mm, 63 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Kolor:
czarny
8 szt.
Waga 8.78 kg
Dostawa 6.10
184,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3