Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
OPEL KADETT E kabriolet 2.0 i Cat, 1986-1993

Wybierz pojazd

aby dopasować części

OPEL
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
KADETT E kabriolet
Rok▼
2.0 i Cat
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: OPEL KADETT E kabriolet 2.0 i Cat

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-2278 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-2278
EAN: 5901619572221 3 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica291 mm

Wysokość61.2 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Minimalna grubość8.5 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
291 mm
Wysokość
61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.5 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/08
Średnica zewnętrzna
291 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Średnica piasty koła
62 mm
Techniczny numer informacyjny
98200 1798 0 1 PRO
Długość opakowania
33,5 cm
Szerokość opakowania
32 cm
Wysokość opakowania
13,5 cm
Waga
4.8 kg
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez sworznia mocującego koła
  • no
Numery OE (3)

TOYOTA 424310P010, 4243130280

LEXUS 42431-30300

Dane handlowe
EAN
5901619572221
Ilość w opakowaniu
1
Waga
5.17 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-2278 - TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-
X
Producent
ABE 1
Blue Print 1
Brembo 1
Ferodo 1
Herth+Buss Jakoparts 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
ABE C42061ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
62 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 5.3 kg
Dostawa pojutrze
89,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343209

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
61.2 mm
Ciężar:
5,050 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa pojutrze
237,98 zł z VAT
118,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6052

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0559
Wysokość:
61.3 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
190 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 5 kg
Dostawa pojutrze
127,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A635.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa pojutrze
137,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Herth+Buss Jakoparts J3312069

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
61.3 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
Średnica wewnętrzna:
189 mm, 185.8 mm
1 szt.
Dostawa 7.10
297,98 zł z VAT
148,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92179803

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Wysokość:
61.2 mm
Ciężar:
4.8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
6 szt.
Waga 4.95 kg
Dostawa pojutrze
305,98 zł z VAT
152,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1815C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
291 mm
Wysokość:
61 mm, 61.2 mm
Ciężar:
7,08 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 10.05 kg
Dostawa pojutrze
581,98 zł z VAT
290,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka