Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI A8 D3 4.2 quattro, 2002-2010

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A8 D3
Rok▼
4.2 quattro
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI A8 D3 4.2 quattro

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF6052 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF6052
EAN: 3322937991389 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02 C0204/0559

Wysokość61.3 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Średnica bębna190 mm

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Wymiar gwintu14,5

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02 C0204/0559
Wysokość
61.3 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Średnica bębna
190 mm
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Wymiar gwintu
14,5
Minimalna grubość
8.5 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
291 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
291 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
5/8
Średnica wewnętrzna
185.8 mm
Średnica piasty
202 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (2)

TOYOTA 4243130280

LEXUS 42431-30280

Dane handlowe
EAN
3322937991389
Ilość w opakowaniu
2
Waga
5 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF6052 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ABE 1
Blue Print 1
Brembo 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 6 części
Filtry
Maxgear 19-2278

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 5.17 kg
Dostawa 6.10
151,98 zł z VAT
75,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42061ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
291 mm
Wysokość:
62 mm, 61.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 5.3 kg
Dostawa 6.10
89,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343209

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
61.2 mm
Ciężar:
5,050 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 6.10
237,98 zł z VAT
118,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A635.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
291 mm
Wysokość:
61.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
2 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 6.10
137,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92179803

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 05-

Wysokość:
61.2 mm
Ciężar:
4.8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
6 szt.
Waga 4.95 kg
Dostawa 6.10
305,98 zł z VAT
152,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1815C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
291 mm
Wysokość:
61 mm, 61.2 mm
Ciężar:
7,08 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
4 szt.
Waga 10.05 kg
Dostawa 6.10
581,98 zł z VAT
290,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka