Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF1521 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF1521
EAN: 3322936152101 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE190R02 02C0190/0107

Wysokość46 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej13 mm

Wymiar gwintu16

Minimalna grubość11 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E190R02 02C0190/0107
Wysokość
46 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
13 mm
Wymiar gwintu
16
Minimalna grubość
11 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
256 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
256 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
4/4
Średnica wewnętrzna
135.5 mm
System hamulcowy
ATE
Średnica piasty
145.5 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.4 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (2)

VAG 443 615 301, 431615301

Dane handlowe
EAN
3322936152101
Ilość w opakowaniu
2
Waga
4.63 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF1521 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ABE 2
ATE 1
BOSCH 1
Delphi 1
Maxgear 1
Meyle 2
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 10 części
Filtry
Maxgear 19-0778

TARCZA HAM. VW P. A80-100

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E190R02 02C0190 / 0107
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.67 kg
Dostawa pojutrze
133,98 zł z VAT
66,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A002ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 5.4 kg
Dostawa pojutrze
71,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3A001ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
13 mm
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.7 kg
Dostawa pojutrze
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1014

TARCZA HAM. VW P. A80-100

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
8 szt.
Waga 4.61 kg
Dostawa pojutrze
185,98 zł z VAT
92,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 016

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
11 mm
Średnica zewnętrzna:
256 mm
10 szt.
Waga 4.79 kg
Dostawa pojutrze
98,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1003

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
6 szt.
Waga 5.04 kg
Dostawa pojutrze
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1530

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-2.0

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0706
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
15,5, 16
10 szt.
Waga 5.27 kg
Dostawa pojutrze
114,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0113-0160.1

TARCZA HAM. AUDI P. 80-100 77-91

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0629
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Średnica otworu:
15,4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
2 szt.
Waga 4.55 kg
Dostawa pojutrze
269,98 zł z VAT
134,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92026000

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

Wysokość:
46.4 mm, 46.2 mm
Ciężar:
4.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm, 11 mm
10 szt.
Waga 5.11 kg
Dostawa pojutrze
273,98 zł z VAT
136,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG2215

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1590
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46,4 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
3 szt.
Waga 9.26 kg
Dostawa pojutrze
327,98 zł z VAT
163,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka