Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 7 728, 1977-1979

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
7
Rok▼
728
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 7 728

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Textar 92026000 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Textar

Nr katalogowy: 92026000
EAN: 4019722109447 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość46.4 mm

Ciężar4.9 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Minimalna grubość20 mm

Wzór otworów/Ilość otworów04/04

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
46.4 mm
Ciężar
4.9 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Minimalna grubość
20 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
04/04
Średnica wewnętrzna
131.5 mm
Średnica zewnętrzna
256 mm
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Techniczny numer informacyjny
98200 0260 0 1
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Długość opakowania
30 cm
Szerokość opakowania
28,5 cm
Wysokość opakowania
11.5 cm
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
256 mm
Wymiar gwintu
16
System hamulcowy
ATE
Średnica piasty
145.5 mm
Średnica otworu w piaście
68 mm
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez łożyska koła
  • Bez sworznia mocującego koła
Numery OE (4)

VAG 431615301A, 443615301B, 443615301D, 443 615 301A

Dane handlowe
EAN
4019722109447
Ilość w opakowaniu
2
Waga
5.11 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

Producent

Textar

TMD Friction. Kraj: Niemcy.

Textar to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, szczególnie znany z produkcji klocków hamulcowych i okładzin hamulcowych. Firma ma długą historię sięgającą 1913 roku i jest jednym z wiodących dostawców na rynku. Produkty Textar cechują się doskonałą jakością, niezawodnością i wydajnością. Klocki hamulcowe i okładziny hamulcowe Textar są precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają optymalne działanie i długotrwałą trwałość. Zaufanie klientów, innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że Textar jest cenionym i uznawanym producentem
textar.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Textar 92026000 - TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-
X
Producent
ABE 2
ATE 1
BOSCH 1
Delphi 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 2
TRW 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
Maxgear 19-0778

TARCZA HAM. VW P. A80-100

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E190R02 02C0190 / 0107
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.67 kg
Dostawa pojutrze
133,98 zł z VAT
66,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A002ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 5.4 kg
Dostawa pojutrze
71,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3A001ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
13 mm
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.7 kg
Dostawa pojutrze
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1014

TARCZA HAM. VW P. A80-100

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
8 szt.
Waga 4.61 kg
Dostawa pojutrze
185,98 zł z VAT
92,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 016

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
11 mm
Średnica zewnętrzna:
256 mm
10 szt.
Waga 4.79 kg
Dostawa pojutrze
98,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1003

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
6 szt.
Waga 5.04 kg
Dostawa pojutrze
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1521

TARCZA HAM. VW P. A80-100

Oznaczenie kontrolne:
E190R02 02C0190/0107
Wysokość:
46 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
Wymiar gwintu:
16
1 szt.
Waga 4.63 kg
Dostawa pojutrze
101,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF1530

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-2.0

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0706
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
15,5, 16
10 szt.
Waga 5.27 kg
Dostawa pojutrze
114,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0113-0160.1

TARCZA HAM. AUDI P. 80-100 77-91

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0629
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Średnica otworu:
15,4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
2 szt.
Waga 4.55 kg
Dostawa pojutrze
269,98 zł z VAT
134,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG2215

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1590
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46,4 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 22 mm
3 szt.
Waga 9.26 kg
Dostawa pojutrze
327,98 zł z VAT
163,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2