Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

ROVER
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
25 COMMERCE
Rok▼
2.0 iDT
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
rover 25 COMMERCE 2.0 iDT, 2003-2005
Dopasowane do: ROVER 25 COMMERCE

Tarcze hamulcowe, ROVER 25 COMMERCE, 2.0 iDT 2003-2005, 20 T2N

14 produktów w tej kategorii

rover Tarcze hamulcowe, ROVER 25 COMMERCE, 2.0 iDT 2003-2005, 20 T2N
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 14 części
Filtry
BOSCH 0 986 478 889

TARCZA HAM. ROVER P. 25-45

Średnica:
262 mm
Wysokość:
44.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm, 21 mm
Minimalna grubość:
11 mm, 19 mm
2 szt.
Waga 4.65 kg
Dostawa 7.10
161,98 zł z VAT
80,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 350

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
Średnica zewnętrzna:
238 mm, 239 mm
4 szt.
Waga 6.63 kg
Dostawa 7.10
191,98 zł z VAT
95,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 R80

TARCZA HAM. ROVER P. 200-400-25-45 93-05

Wysokość:
44.8 mm, 44.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Minimalna grubość:
19 mm
Średnica zewnętrzna:
262 mm
10 szt.
Waga 5.15 kg
Dostawa 6.10
117,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG2538

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1197
Średnica:
239 mm
Wysokość:
48,2 mm, 48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa 6.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1232

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
44.7 mm
Ciężar:
5.1 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Minimalna grubość:
19 mm
9 szt.
Waga 5.34 kg
Dostawa 7.10
293,98 zł z VAT
146,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF468C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
239 mm
Wysokość:
48 mm
Ciężar:
3,41 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa 6.10
369,98 zł z VAT
184,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG2759

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0074/1600
Średnica:
262 mm
Wysokość:
44,5 mm, 44.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
10 szt.
Waga 10.04 kg
Dostawa 6.10
413,98 zł z VAT
206,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF492C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
262 mm
Wysokość:
45 mm, 44.6 mm
Ciężar:
5,35 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
10 szt.
Waga 10.24 kg
Dostawa 6.10
453,98 zł z VAT
226,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.5509.75

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Średnica:
262 mm
Wysokość:
44.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Szczelinowy, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Minimalna grubość:
19 mm
1 szt.
Waga 5.16 kg
Dostawa 6.10
238,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.5509.1X

Tarcze hamulcowe

Średnica:
262 mm
Wysokość:
44.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany / wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Minimalna grubość:
19,5 mm, 19.5 mm, 19 mm
8 szt.
Waga 5.16 kg
Dostawa 6.10
291,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka