Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TESLA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MODEL 3
Rok▼
EV
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
tesla MODEL 3 EV, 2020-obecnie
Dopasowane do: TESLA MODEL 3

Tarcze hamulcowe, TESLA MODEL 3, EV 2020-obecnie, 3D5

13 produktów w tej kategorii

tesla Tarcze hamulcowe, TESLA MODEL 3, EV 2020-obecnie, 3D5
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
Maxgear 19-4844

TARCZA HAM. TESLA T. MODEL 3 17-

Wysokość:
46.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/10
10 szt.
Waga 4.03 kg
Dostawa 5.10
259,98 zł z VAT
129,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-4835

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL 3 17-

Średnica:
320 mm
Wysokość:
68.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
10 szt.
Waga 9.69 kg
Dostawa 5.10
287,98 zł z VAT
143,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4Z002ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna, Oż przednia, z lewej, Os przednia, z prawej
Wysokość:
47 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18 mm
10 szt.
Waga 11 kg
Dostawa 5.10
181,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADBP430115

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL 3 17-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
68 mm
Ciężar:
9.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9.56 kg
Dostawa 5.10
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3Z002ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia, Oż przednia, z lewej, Os przednia, z prawej
Wysokość:
68 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
8 szt.
Waga 10 kg
Dostawa 5.10
196,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92343303

TARCZA HAM. TESLA T. MODEL 3 17-

Wysokość:
46.8 mm
Ciężar:
7.7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18 mm
10 szt.
Waga 7.88 kg
Dostawa 5.10
235,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF3016C-1

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
47 mm
Ciężar:
7,8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18 mm
4 szt.
Waga 7.88 kg
Dostawa 5.10
240,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG9369C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1*90R02/06/C*0343/2
Wysokość:
68 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
10 szt.
Waga 10 kg
Dostawa 5.10
253,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92333005

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL 3 17-

Wysokość:
68.1 mm
Ciężar:
9.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
10 szt.
Waga 10.1 kg
Dostawa 5.10
255,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.N361.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
335 mm
Wysokość:
46.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18 mm
10 szt.
Waga 8.01 kg
Dostawa 5.10
261,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.N360.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
68 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23 mm
10 szt.
Waga 10.1 kg
Dostawa 5.10
290,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG5054C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
TBD
Wysokość:
46,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18 mm
2 szt.
Waga 15.34 kg
Dostawa 5.10
827,98 zł z VAT
413,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF3015C

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
68 mm
Ciężar:
19,1 kg
Średnica otworu:
70 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
4 szt.
Waga 18.88 kg
Dostawa 5.10
921,98 zł z VAT
460,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka