Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TESLA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MODEL X
Rok▼
100D AWD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
tesla MODEL X 100D AWD, 2017-2026
Dopasowane do: TESLA MODEL X

Tarcze hamulcowe, TESLA MODEL X, 100D AWD 2017-2026, L2S

16 produktów w tej kategorii

tesla Tarcze hamulcowe, TESLA MODEL X, 100D AWD 2017-2026, L2S
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 16 części
Filtry
ABE C4Z001ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna, Oż przednia, z lewej, Os przednia, z prawej
Wysokość:
59,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26,4 mm
10 szt.
Waga 10 kg
Dostawa 6.10
226,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3Z000ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia, Oż przednia, z lewej, Os przednia, z prawej
Wysokość:
70,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
10 szt.
Waga 14.08 kg
Dostawa 6.10
268,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 178232

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
71 mm
Ciężar:
13,38 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
10 szt.
Waga 13.52 kg
Dostawa 6.10
268,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG9357C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
TBD
Średnica:
365 mm
Wysokość:
59,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 10.08 kg
Dostawa 6.10
278,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADA104378

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL S-X 12-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
70.7 mm
Ciężar:
13,38 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
6 szt.
Waga 13.71 kg
Dostawa 6.10
565,98 zł z VAT
282,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6700S

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL S 12-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0584
Wysokość:
70.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Wymiar gwintu:
16,5
10 szt.
Waga 13.1 kg
Dostawa 6.10
357,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 G56

TARCZA HAM. TESLA T. MODEL S-X 12-

Wysokość:
60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
stopowy / wysoko nawęglany
3 szt.
Waga 9.9 kg
Dostawa 6.10
373,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0432-0195.1

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL S-X 12-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/2517
Wysokość:
70,7 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32,0 mm
10 szt.
Waga 6.59 kg
Dostawa 6.10
755,98 zł z VAT
377,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG9220C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0339/1632
Średnica:
355 mm
Wysokość:
70,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
10 szt.
Waga 14.6 kg
Dostawa 6.10
389,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 G54

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL S-X 12-

Wysokość:
70.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
2 szt.
Waga 13.28 kg
Dostawa 6.10
413,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92313905

TARCZA HAM. TESLA P. MODEL S-X 12-

Wysokość:
70.7 mm
Ciężar:
13.4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
8 szt.
Waga 13.91 kg
Dostawa 6.10
885,98 zł z VAT
442,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.D773.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
365 mm
Wysokość:
60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 10.2 kg
Dostawa 6.10
446,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.N265.21

Tarcza hamulcowa

Średnica:
355 mm
Wysokość:
70.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
10 szt.
Waga 13.9 kg
Dostawa 6.10
459,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF3013C-1

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
71 mm
Ciężar:
14,5 kg
Średnica otworu:
70 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
2 szt.
Waga 13.92 kg
Dostawa 6.10
507,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka