Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TOYOTA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
CARINA V Kombi
Rok▼
2.0
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
toyota CARINA V Kombi 2.0, 1987-1992
Dopasowane do: TOYOTA CARINA V Kombi

Silnik, TOYOTA CARINA V Kombi, 2.0 1987-1992, 3S-FE

78 produktów w tej kategorii

toyota Silnik, TOYOTA CARINA V Kombi, 2.0 1987-1992, 3S-FE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 78 części
Filtry
Mannol MN7402-1

OLEJ 15W40 MANNOL Diesel 1L

Pojemność:
1 litr
Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
API CG-4, ACEA E2, API CF, API SL, ACEA A3 / B3, ACEA A2 / B2
Olej:
Olej mineralny
Dopuszczenie przez producenta:
VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, MB 229.1, MAN M 3275, Volvo VDS,
12 szt.
Waga 0.98 kg
Dostawa 6.10
37,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Dynamax 501628

OLEJ SIL.15W-40 DYNAMAX MIN. -4L-

Pojemność:
4 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Jednostka ilości:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
15W40
Specyfikacja:
API SF/CD, ACEA A2/B2
1 szt.
Waga 11.16 kg
Dostawa 6.10
85,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mannol MN7402-5

OLEJ 15W40 MANNOL Diesel 5L

Pojemność:
5 litr
Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
API CG-4, ACEA E2, API CF, API SL, ACEA A3 / B3, ACEA A2 / B2
Olej:
Olej mineralny
Dopuszczenie przez producenta:
VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, MB 229.1, MAN M 3275, Volvo VDS,
10 szt.
Waga 4.8 kg
Dostawa 6.10
142,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 20152040U765

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API SJ, API SL
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, CES 20077, DDC 93K215, Detroit, DTFR 15B110 (228.3), EO-M Plus
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A2/B2, ACEA E7, API CF, API CF-4, API CG-4, API CH-4
10 szt.
Waga 3.72 kg
Dostawa 5.10
579,96 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 2015204055C1

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API SJ
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, DTFR 15B110 (228.3), Oil Category 2
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A2/B2, ACEA E3, ACEA E7, API CF, API CF-4, API CG-4
10 szt.
Waga 3.74 kg
Dostawa 5.10
635,96 zł z VAT
158,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 20152040U720

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API SJ, API SL
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, CES 20077, CES 20078, DTFR 15B110 (228.3), EO-M Plus, EO-N
Zalecenie producenta oleju:
7SE 270, ACEA A2/B2, ACEA E7, API CF, API CF-4, API CG-4
10 szt.
Waga 20 kg
Dostawa 5.10
13 099,80 zł z VAT
654,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
CASTROL 466846

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA A3/B4, API Gasoline SP
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
FIAT 9.55535-D2, FIAT 9.55535-G2, MB 226.5, MB 229.3, Renault RN 0700, Renault RN 0710
Klasa lepkości wg SAE:
10W-40
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 5.10
37,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201510301042

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
API SJ, API SL, API SM, API SN, API SN Plus, API SP
Dopuszczenie przez producenta:
AVTOVAZ (Lada Cars), MB-Approval 229.1, VW 501 01, VW 505 00, VW 501 01/505 00
Zalecenie producenta oleju:
AAE B7, API CF, AAE (STO 003) B7
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 5.10
38,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 32925

Olej silnikowy

Ciężar:
0,885 kg
Pojemność:
1 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA A3/B4, Mack EO-M PLUS, Cummins CES 20076, Deutz DQC-III, CAT ECF-1-a/ECF-2, API CI-4/SL
5 szt.
Waga 0.36 kg
Dostawa 5.10
39,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 470637

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-40
Specyfikacja:
ACEA A3/B4, API Gasoline SP
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
FIAT 9.55535-D2, MB 229.3, VW 501 01, VW 505 00, MB 226.5, Renault RN 0700
Klasa lepkości wg SAE:
5W-40
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 5.10
39,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Valvoline ML10W40

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W40
Specyfikacja:
ACEA A3/B3, A3/B4, MB 229.3, PSA B71 2300, RN 0700/0710, VW 502/505
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
MB 229.3
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3, A3/B4
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 5.10
40,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Shell 001H2391PL

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
MB 229.3, Renault RN 0700, Renault RN 0710, VW 501 01, VW 505 00
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3, A3/B4
Specyfikacja wg API:
SN, SN+
Klasa lepkości wg SAE:
10W-40
1 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 5.10
41,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 465122

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA Light Duty A3/B, API Gasoline SN
Olej:
Olej mineralny
Dopuszczenie przez producenta:
MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9,55535-D2, FIAT 9.55535-D2
Klasa lepkości wg SAE:
15W-40
6 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 5.10
41,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Shell 001E7481PL

Oleje i smary

Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3
Specyfikacja wg API:
CF, SN
Klasa lepkości wg SAE:
15W-40
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 5.10
42,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201510301044

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
Energy Cons. (SM)
Dopuszczenie przez producenta:
MB-Approval 229.1, VW 501 01, VW 505 00, VW 501 01/505 00
Zalecenie producenta oleju:
API CF
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 5.10
42,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 4