Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TOYOTA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MATRIX
Rok▼
2.4
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
toyota MATRIX 2.4, 2008-2014
Dopasowane do: TOYOTA MATRIX

Silnik, TOYOTA MATRIX, 2.4 2008-2014, 2AZ-FE

21 produktów w tej kategorii

toyota Silnik, TOYOTA MATRIX, 2.4 2008-2014, 2AZ-FE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 21 części
Filtry
CASTROL 468196

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-20
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C5, API Gasoline SN, ILSAC GF-5
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSS-M2C948-B
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
10 szt.
Waga 0.9 kg
Dostawa 6.10
55,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201510101032

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
0W-20
Specyfikacja:
API SP Res. Cons., API SP, API SN + Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus Res Con
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
GM dexos1 gen2
Zalecenie producenta oleju:
API CF, API Energy Con. (SM), Ford WSS-M2C947-A, Ford WSS-M2C947-B1, GM 6094M, Energy Cons. (SM)
10 szt.
Waga 0.9 kg
Dostawa 6.10
68,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 469997

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
0W-20
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C5, API Gasoline SN Plus, ILSAC GF-5, API Gasoline SP, ILSAC GF-6, ACEA Light Duty C6
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
Chrysler MS 6395 OEM, FIAT 9.55535-CR1, FIAT 9.55535-GSX, ements Of Fo, d WSS-M2C947-A
Klasa lepkości wg SAE:
0W-20
10 szt.
Waga 0.9 kg
Dostawa 6.10
69,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Valvoline SPFE5W20

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W20
Specyfikacja:
ACEA A1/B1, API SN, API: SN-RC, Ford WSSM2C948-B, ILSAC GF-5, STJLR.03.5004
Olej:
Olej syntetyczny, HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSSM2C948-B
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 6.10
71,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1009178

Oleje i smary

Specyfikacja:
JLR STJLR.03.5004
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA C5, API SN, FORD WSS-M2C948-B
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A1/B1, CHRYSLER MS 6395, FIAT 9.55535-CR1, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C925-B
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
2 szt.
Waga 0.95 kg
Dostawa 6.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 108212

OLEJ MOTUL 5W30 1L 8100 ECO LITE SP-RC - GF-6A - GM DEXOS1 GEN3 - MS-6395 - 9.55535-CR1 - WSS-M2C929A-946A - 946B1-961A1 - 6094M

Pojemność:
1 litr
Rodzaj połączenia:
Puszka
Specyfikacja:
API SERVICE SP-RC, ILSAC GF-6a
Dopuszczenie przez producenta:
GM dexos1 GEN2
Zalecenie producenta oleju:
ACURA, CHRYSLER MS 6395, FIAT 9.55535-CR1, FORD WSS M2C 929 A, FORD WSS M2C 946 A, FORD WSS M2C 946 B1
18 szt.
Waga 1 kg
Dostawa 7.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111311

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 5W-20
Specyfikacja:
API SP (RC), API: SP-RC, API: SN-RC, ILSAC GF-6A, API SP Resource Cons, Chrysler MS-6395
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
ILSAC GF-6A
Zalecenie producenta oleju:
ILSAC GF-5
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 6.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Liqui Moly P000335

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-20
Dopuszczenie przez producenta:
API SP, ILSAC GF-6A
Zalecenie producenta oleju:
Chrysler MS-6395, Ford WSS-M2C 930-A, Ford WSS-M2C 945-A, Ford WSS-M2C 945-B1, GM 6094 M
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 6.10
73,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Liqui Moly P000311

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
0W-20
Dopuszczenie przez producenta:
API SP, ILSAC GF-6A
Zalecenie producenta oleju:
Chrysler MS-6395, Ford WSS-M2C 947-A, Ford WSS-M2C 947-B1, GM 6094 M, GM dexos1 Gen 2
Specyfikacja wg API:
SP
Specyfikacja wg ILSAC:
GF-6A
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 6.10
75,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1012137

Oleje i smary

Specyfikacja:
JLR STJLR.03.5006, MB-APPROVAL 229.71, OPEL OV0401547 - A20
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA C6, C5, API SN PLUS, API SP, FORD WSS-M2C952-A1
Zalecenie producenta oleju:
FORD WSS-M2C947-A, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C962-A1, ILSAC GF-5
Klasa lepkości wg SAE:
0W-20
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 6.10
82,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111113

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 0W-20
Specyfikacja:
ACEA A1/B1-10, ILSAC GF-5, API: SP-RC, ILSAC GF-6A, ACEA A1/B1-12, API SP Resource Cons
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
Ford M2C947-A, GM 6094M, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, STJLR.51.5122
Zalecenie producenta oleju:
GM 6094M, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06, Ford M2C947-A, STJLR.51.5122, MB 229.71
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 6.10
93,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111102-001-01-999

OLEJ SIL.0W-20 RAVENOL ECS ECO SYNT.-1L

Pojemność:
1 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
SAE 0W-20
Specyfikacja:
OV 040 1547 - A20, API SN (RC), API: SM-EC, API: SN-RC, ILSAC GF-5, ACEA C5-16
Olej:
Olej syntetyczny
12 szt.
Waga 1 kg
Dostawa 7.10
97,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111110

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 5W-20
Specyfikacja:
ACEA A5/B5-04, ACEA A5/B5-08, ILSAC GF-6A, API: SP-RC, API: SN, API: SN-RC
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
Ford M2C925-A, Ford M2C925-B, Ford M2C948-B, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06
Dopuszczenie przez producenta:
STJLR.03.5004
10 szt.
Waga 0.96 kg
Dostawa 6.10
100,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111105

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 0W-20
Specyfikacja:
ACEA C5-16, API: SN, API: SN PLUS-RC, API SP (RC), ILSAC GF-6A, API: SN PLUS
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
Chrysler MS 13340, MB 229.71
Dopuszczenie przez producenta:
Volvo VCC RBS0-2AE
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 6.10
103,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 17200

Oleje i smary

Specyfikacja:
API SERVICE SP-RC, ILSAC GF-6a
Dopuszczenie przez producenta:
GM dexos1 GEN2
Zalecenie producenta oleju:
CHRYSLER MS 6395, FIAT 9.55535-CR1, FORD WSS M2C 947 A, FORD WSS M2C 947 B1, HYUNDAI, INFINITI
Specyfikacja wg API:
SP/RC
Specyfikacja wg ILSAC:
GF-5
10 szt.
Waga 3.59 kg
Dostawa 6.10
1 107,96 zł z VAT
276,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1015293

Oleje i smary

Specyfikacja:
dexos1™ Gen 3
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
API SN PLUS RC, API SP RC, ILSAC GF-6A
Zalecenie producenta oleju:
CHRYSLER MS 6395, CHRYSLER MS-12145, FIAT 9.55535-CR1, FIAT 9.55535-GSX, FORD WSS-M2C947-A
Klasa lepkości wg SAE:
0W-20
10 szt.
Waga 4.52 kg
Dostawa 6.10
1 494,95 zł z VAT
298,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111102

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 0W-20
Specyfikacja:
Buick , API: SM-EC, API: SN-RC, ILSAC GF-5, ACEA C5-16, API SN Resource Cons
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
Ford M2C947-A, GM 6094M, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395
Dopuszczenie przez producenta:
STJLR.51.5122, MB 229.71
10 szt.
Waga 3.61 kg
Dostawa 6.10
1 327,96 zł z VAT
331,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2