Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VAUXHALL
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
BRAVA pick-up
Rok▼
2.5 TD 4x4
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
vauxhall BRAVA pick-up 2.5 TD 4x4, 1990-1994
Dopasowane do: VAUXHALL BRAVA pick-up

Silnik, VAUXHALL BRAVA pick-up, 2.5 TD 4x4 1990-1994, 4JA1-T

54 produktów w tej kategorii

vauxhall Silnik, VAUXHALL BRAVA pick-up, 2.5 TD 4x4 1990-1994, 4JA1-T
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 54 części
Filtry
Mobil 20152040U765

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API SJ, API SL
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, CES 20077, DDC 93K215, Detroit, DTFR 15B110 (228.3), EO-M Plus
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A2/B2, ACEA E7, API CF, API CF-4, API CG-4, API CH-4
10 szt.
Waga 3.72 kg
Dostawa 6.10
579,96 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 2015204055C1

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API SJ
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, DTFR 15B110 (228.3), Oil Category 2
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A2/B2, ACEA E3, ACEA E7, API CF, API CF-4, API CG-4
10 szt.
Waga 3.74 kg
Dostawa 6.10
635,96 zł z VAT
158,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 20152040U720

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API SJ, API SL
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, CES 20077, CES 20078, DTFR 15B110 (228.3), EO-M Plus, EO-N
Zalecenie producenta oleju:
7SE 270, ACEA A2/B2, ACEA E7, API CF, API CF-4, API CG-4
10 szt.
Waga 20 kg
Dostawa 6.10
12 419,80 zł z VAT
620,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 201510301042

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
API SJ, API SL, API SM, API SN, API SN Plus, API SP
Dopuszczenie przez producenta:
AVTOVAZ (Lada Cars), MB-Approval 229.1, VW 501 01, VW 505 00, VW 501 01/505 00
Zalecenie producenta oleju:
AAE B7, API CF, AAE (STO 003) B7
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 6.10
38,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 32925

Olej silnikowy

Ciężar:
0,885 kg
Pojemność:
1 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA A3/B4, Mack EO-M PLUS, Cummins CES 20076, Deutz DQC-III, CAT ECF-1-a/ECF-2, API CI-4/SL
5 szt.
Waga 0.36 kg
Dostawa 6.10
39,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 2015103010M5

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA A3/B3
Dopuszczenie przez producenta:
VW 501 01/505 00, VW 505 00
Zalecenie producenta oleju:
MB-Approval 229.1
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 6.10
40,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ELF YCI

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
PSA B71 2300, RENAULT RN0700, RENAULT RN0710, VW 501.01, VW 505.00
Zalecenie producenta oleju:
FIAT 9.55535-G2, MB-229.3
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B4
Specyfikacja wg API:
CF, SN
Klasa lepkości wg SAE:
10W-40
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 6.10
40,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ELF DFE

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
PSA B71 2300, RENAULT RN0700, RENAULT RN0710, VW 501.01, VW 505.00
Zalecenie producenta oleju:
FIAT 9.55535-G2, MB-229.3, PSA B71 2294
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B4
Specyfikacja wg API:
CF, SN
Klasa lepkości wg SAE:
10W-40
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 6.10
40,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 465122

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Specyfikacja:
ACEA Light Duty A3/B, API Gasoline SN
Olej:
Olej mineralny
Dopuszczenie przez producenta:
MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9,55535-D2, FIAT 9.55535-D2
Klasa lepkości wg SAE:
15W-40
4 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 6.10
41,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 470734

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-40
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C3, API Diesel CF, API Gasoline SN
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
FIAT 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.31, MB 229.51, VW 505.00, VW 505.01
Klasa lepkości wg SAE:
5W-40
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 6.10
42,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Valvoline AC15W40

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W40
Specyfikacja:
ACEA A3/B3, API SL/CF, Fiat 9.55535.D2, MB 229.1, VW 505.00/501.01
Olej:
Olej mineralny
Dopuszczenie przez producenta:
FIAT 9.55535-D2
Specyfikacja wg ACEA:
A3/B3
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa 6.10
42,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201510301041

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-40
Specyfikacja:
JASO MA2
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
AVTOVAZ (Lada Cars), MB-Approval 229.3, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN0700, VW 502 00/505 00
Zalecenie producenta oleju:
AAE Group B6, API CF, Fiat 9.55535-M2, GM LL-B-25, MA, MA2
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa 6.10
48,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1009285

Oleje i smary

Specyfikacja:
MB-APPROVAL 229.3, RN0700/RN0710, VW 501 01/505 00
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA A3/B4, API SN
Zalecenie producenta oleju:
API CF, FIAT 9.55535-D2/G2, MB 229.1, PSA B71 2300
Klasa lepkości wg SAE:
10W-40
10 szt.
Waga 0.95 kg
Dostawa 6.10
54,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 462209

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-30
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C3, API Gasoline SN
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04, Renault RN 0700
Klasa lepkości wg SAE:
5W-30
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 6.10
54,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 469819

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-30
Specyfikacja:
API Gasoline SN, ILSAC GF-5, API Gasoline SP, ILSAC GF-6
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C946-B1, GM (General Motors)
Klasa lepkości wg SAE:
5W-30
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 6.10
54,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3