Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
LOAD UP
Rok▼
1.0
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
vw LOAD UP 1.0, 2012-2019
Dopasowane do: VW LOAD UP

Bęben hamulcowy, VW LOAD UP, 1.0 2012-2019, CHYA, DAFA

5 produktów w tej kategorii

vw Bęben hamulcowy, VW LOAD UP, 1.0 2012-2019, CHYA, DAFA
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 5 części
Filtry
Maxgear 19-1344

BĘBEN HAM. VW T. POLO 94--UP-CITYGO 11-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
239.7 mm, 240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50.5 mm, 50,1 mm
10 szt.
Waga 4 kg
Dostawa 5.10
143,98 zł z VAT
71,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BF549

Bęben hamulcowy

Wysokość:
132 mm
Średnica bębna:
240 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
132 mm
10 szt.
Waga 4.03 kg
Dostawa 5.10
114,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0220-0032.1

BĘBEN HAM. SKODA T. CITIGO 1.0 12-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324 / 1877
Średnica otworu:
13,7 mm
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
10 szt.
Waga 3.97 kg
Dostawa 5.10
233,98 zł z VAT
116,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 94022800

BĘBEN HAM. VW T. POLO 94--UP-CITYGO 11-

Ciężar:
3.7 kg
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50.5 mm
10 szt.
Waga 4.04 kg
Dostawa 5.10
267,98 zł z VAT
133,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 477 106

BĘBEN HAMULCOWY

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
239.7 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
59.2 mm
Ilość otworów:
4
10 szt.
Waga 3.81 kg
Dostawa 5.10
158,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka