Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MULTIVAN T7
Rok▼
2.0 TDI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
vw MULTIVAN T7 2.0 TDI, 2022-obecnie
Dopasowane do: VW MULTIVAN T7

Tarcze hamulcowe, VW MULTIVAN T7, 2.0 TDI 2022-obecnie, DSSA, DZLA

14 produktów w tej kategorii

vw Tarcze hamulcowe, VW MULTIVAN T7, 2.0 TDI 2022-obecnie, DSSA, DZLA
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 14 części
Filtry
Maxgear 19-4777

TARCZA HAM. VW P. CRAFTER 2.0 TDI 16-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
70.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
10 szt.
Waga 9.71 kg
Dostawa 6.10
259,98 zł z VAT
129,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4146

TARCZA HAM. VW T. MULTIVAN 1.4-2.0 21-

Felga, ilość otworów:
5
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0190/0742
Wysokość:
51,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
14 mm
10 szt.
Waga 6.84 kg
Dostawa 6.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 188793

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
51 mm
Średnica:
300 mm
Ciężar:
6.7 kg
10 szt.
Waga 6.78 kg
Dostawa 6.10
151,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 107721

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
70.4 mm
Ciężar:
9,46 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9.6 kg
Dostawa 6.10
180,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92288403

TARCZA HAM. VW P. CRAFTER 2.0 TDI 16-

Wysokość:
70.3 mm
Ciężar:
9.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
10 szt.
Waga 9.72 kg
Dostawa 6.10
201,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG9266C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E4 90 R - 02 C0703/2
Średnica:
303 mm
Wysokość:
70,3 mm, 70.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
8 szt.
Waga 9.74 kg
Dostawa 6.10
219,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo FCR382A

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
70,4 mm
Ciężar:
9.5 kg
Średnica otworu:
76 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 9.75 kg
Dostawa 6.10
243,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0316.1

TARCZA HAM. VW P. CRAFTER 2.0 TDI 17-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0656
Wysokość:
70.3 mm
Średnica otworu:
16,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 9.6 kg
Dostawa 6.10
251,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.D421.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
303 mm
Wysokość:
70.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
1 szt.
Waga 9.88 kg
Dostawa 6.10
254,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG5196C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0250/2301
Wysokość:
51,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
14 mm
Minimalna grubość:
12 mm
3 szt.
Waga 13.46 kg
Dostawa 6.10
619,98 zł z VAT
309,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92345105

TARCZA HAM. VW P. MULTIVAN 1.4-2.0 21-

Wysokość:
70.4 mm
Ciężar:
11.7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
27 mm
1 szt.
Waga 12.3 kg
Dostawa 6.10
399,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka