Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MULTIVAN T7
Rok▼
1.5 eHybrid 4motion
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
vw MULTIVAN T7 1.5 eHybrid 4motion, 2024-obecnie
Dopasowane do: VW MULTIVAN T7

Tarcze hamulcowe, VW MULTIVAN T7, 1.5 eHybrid 4motion 2024-obecnie, DUCA

11 produktów w tej kategorii

vw Tarcze hamulcowe, VW MULTIVAN T7, 1.5 eHybrid 4motion 2024-obecnie, DUCA
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
Textar 92288403

TARCZA HAM. VW P. CRAFTER 2.0 TDI 16-

Wysokość:
70.3 mm
Ciężar:
9.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
10 szt.
Waga 9.72 kg
Dostawa 6.10
201,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG9266C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E4 90 R - 02 C0703/2
Średnica:
303 mm
Wysokość:
70,3 mm, 70.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
8 szt.
Waga 9.74 kg
Dostawa 6.10
219,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS2321

HAM.TARCZA -T- VW MULTIVAN 21-

Wysokość:
51.3 mm
Ciężar:
6.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
14 mm
Minimalna grubość:
12 mm
2 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa 7.10
451,98 zł z VAT
225,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo FCR382A

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
70,4 mm
Ciężar:
9.5 kg
Średnica otworu:
76 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
5 szt.
Waga 9.75 kg
Dostawa 6.10
243,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.D421.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
303 mm
Wysokość:
70.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
2 szt.
Waga 9.88 kg
Dostawa 6.10
254,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1540

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
70.3 mm
Ciężar:
9.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
6 szt.
Waga 9.88 kg
Dostawa 7.10
523,98 zł z VAT
261,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG5196C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0250/2301
Wysokość:
51,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
14 mm
Minimalna grubość:
12 mm
2 szt.
Waga 13.46 kg
Dostawa 6.10
619,98 zł z VAT
309,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS2320HC

HAM.TARCZA -P- VW MULTIVAN 21-

Wysokość:
70.4 mm
Ciężar:
11.7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
27 mm
2 szt.
Waga 12.09 kg
Dostawa 7.10
703,98 zł z VAT
351,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92345105

TARCZA HAM. VW P. MULTIVAN 1.4-2.0 21-

Wysokość:
70.4 mm
Ciężar:
11.7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
27 mm
1 szt.
Waga 12.3 kg
Dostawa 6.10
399,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka