Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie
Rok▼
1.6 D
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
vw TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie 1.6 D, 1981-1987
Dopasowane do: VW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie

Bęben hamulcowy, VW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie, 1.6 D 1981-1987, CS

5 produktów w tej kategorii

vw Bęben hamulcowy, VW TRANSPORTER T3 Platforma / podwozie, 1.6 D 1981-1987, CS
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 5 części
Filtry
Maxgear 19-3709

BĘBEN HAM. VW T. T2 79-91 252

Strona zabudowy:
Oś tylna
Szerokość:
55 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
285.5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
253.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
64 mm
10 szt.
Waga 7.33 kg
Dostawa pojutrze
213,98 zł z VAT
106,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C6W004ABE

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
253.5 mm
Średnica:
252 mm
Szerokość:
253.5 mm
Wysokość:
65 mm
7 szt.
Waga 7.36 kg
Dostawa pojutrze
115,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0236

Bęben hamulcowy

Felga, ilość otworów:
5
Średnica:
252 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
253.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
64 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
77.5 mm
6 szt.
Waga 6.54 kg
Dostawa pojutrze
136,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 1011

BĘBEN HAM. VW T. T2 79-91 252

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
285.5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
253.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
64 mm
10 szt.
Waga 7.24 kg
Dostawa pojutrze
285,98 zł z VAT
142,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0225-2002.2

BĘBEN HAM. VW T. T2 1.6-2.1 79-92

Średnica otworu:
15.4 mm
Średnica bębna:
252 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
286 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
253.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
64 mm
2 szt.
Waga 6.67 kg
Dostawa pojutrze
323,98 zł z VAT
161,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka