Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
100 C3 Avant
Rok▼
2.3 E quattro
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
audi 100 C3 Avant 2.3 E quattro, 1986-1990
Dopasowane do: AUDI 100 C3 Avant

Tarcze hamulcowe, AUDI 100 C3 Avant, 2.3 E quattro 1986-1990, NF

11 produktów w tej kategorii

audi Tarcze hamulcowe, AUDI 100 C3 Avant, 2.3 E quattro 1986-1990, NF
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
ABE C3A002ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Średnica:
256 mm
Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 5.4 kg
Dostawa 5.10
71,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-3187

TARCZA HAM. VW T. A8 96-99 269X20MM-A100 85-90

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
269 mm
Wysokość:
46.5 mm, 46.3 mm, 46 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie, wentylowany
10 szt.
Waga 5.42 kg
Dostawa 5.10
161,98 zł z VAT
80,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A004ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
25 mm
Średnica:
276 mm
Wysokość:
46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
7 szt.
Waga 6.96 kg
Dostawa 5.10
99,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1003

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
6 szt.
Waga 5.04 kg
Dostawa 5.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1530

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-2.0

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0706
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
15,5, 16
10 szt.
Waga 5.27 kg
Dostawa 5.10
114,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0116.1

TARCZA HAM. AUDI T. 100-A8 86-00

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/1152
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Średnica otworu:
15,4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
8 szt.
Waga 3.58 kg
Dostawa 5.10
239,98 zł z VAT
119,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92026000

TARCZA HAM. VW P. A80 1.8-

Wysokość:
46.4 mm, 46.2 mm
Ciężar:
4.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm, 11 mm
10 szt.
Waga 5.11 kg
Dostawa 5.10
273,98 zł z VAT
136,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0122-0120.1

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/0477
Średnica:
280,0 mm, 280 mm
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Średnica otworu:
15,4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
6 szt.
Waga 5.95 kg
Dostawa 5.10
171,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG2519

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0289 / 0504
Średnica:
269 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
2 szt.
Waga 11.16 kg
Dostawa 5.10
453,98 zł z VAT
226,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0120-0137.1

TARCZA HAM. AUDI T. 100-A8 84-02

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/0994
Średnica:
269,0 mm, 269 mm
Wysokość:
46 mm
Średnica otworu:
15.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 5.23 kg
Dostawa 5.10
507,98 zł z VAT
253,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka