Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A8 D3
Rok▼
6.0 W12 quattro
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
audi A8 D3 6.0 W12 quattro, 2003-2010
Dopasowane do: AUDI A8 D3

Tarcze hamulcowe, AUDI A8 D3, 6.0 W12 quattro 2003-2010, BHT

72 produktów w tej kategorii

audi Tarcze hamulcowe, AUDI A8 D3, 6.0 W12 quattro 2003-2010, BHT
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 72 części
Filtry
Maxgear 19-0758

TARCZA HAM. VW P. A4-PASSAT

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E190R 0202C0176 / 0004
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 6.39 kg
Dostawa 6.10
163,98 zł z VAT
81,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3W016ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Średnica:
280 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 5.98 kg
Dostawa 6.10
88,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3W016ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Wysokość:
46,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 6.52 kg
Dostawa 6.10
105,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1838

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 321MM

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E190R 02 C0185/0631
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 10.3 kg
Dostawa 6.10
229,98 zł z VAT
114,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2512

TARCZA HAM. VW T. A8

Strona zabudowy:
Oś tylna
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0185 / 0588
Średnica:
310 mm
Wysokość:
42.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
6 szt.
Waga 6.91 kg
Dostawa 6.10
229,98 zł z VAT
114,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
QUARO QD7729

TARCZA HAM. VW T. A8 03- Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
42.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/07
10 szt.
Waga 5.84 kg
Dostawa 6.10
231,98 zł z VAT
115,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF2806

TARCZA HAM. VW P. A4-PASSAT

Oznaczenie kontrolne:
E190R 0202C0176/0004
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
15,5
10 szt.
Waga 6.6 kg
Dostawa 6.10
120,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3A030ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
321 mm
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
3 szt.
Waga 10.91 kg
Dostawa 6.10
126,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6670

TARCZA HAM. AUDI T. A8 2.8-6.0 QUATTRO 02-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0185/0697
Wysokość:
42.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
6 szt.
Waga 6.54 kg
Dostawa 6.10
128,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 0036/PD

TARCZA HAM. AUDI T. A8 03-10

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
42.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 6.04 kg
Dostawa 6.10
259,98 zł z VAT
129,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 229 088

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
59,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Średnica zewnętrzna:
321 mm
Ilość otworów:
5
14 szt.
Waga 8.62 kg
Dostawa 7.10
263,98 zł z VAT
131,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4A031ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
42.2 mm, 42.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
8 szt.
Waga 6.86 kg
Dostawa 6.10
132,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1930

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
42.3 mm
Ciężar:
5.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
4 szt.
Waga 6.14 kg
Dostawa 7.10
287,98 zł z VAT
143,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 26648

TARCZA HAMULCOWA

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
59.4 mm
Ciężar:
8,83 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
9 szt.
Waga 9.5 kg
Dostawa 6.10
144,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 1098/PD

TARCZA HAM. AUDI T. A8 02-10

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
42.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
2 szt.
Waga 8.13 kg
Dostawa 6.10
307,98 zł z VAT
153,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3A025ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
323 mm
Wysokość:
59.5 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 11.3 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4A031ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
42.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Średnica zewnętrzna:
310 mm
10 szt.
Waga 7.2 kg
Dostawa 6.10
159,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 4