Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
120 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 1 120 i, 2007-2011
Dopasowane do: BMW 1

Tarcze hamulcowe, BMW 1, 120 i 2007-2011, N43 B20 A

50 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW 1, 120 i 2007-2011, N43 B20 A
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 50 części
Filtry
Maxgear 19-1939

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
296 mm
Wysokość:
65.3 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160 mm
10 szt.
Waga 5.16 kg
Dostawa 5.10
139,98 zł z VAT
69,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1849

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Typ układu hamulcowego:
Hamulce tarczowe
10 szt.
Waga 6.57 kg
Dostawa 5.10
163,98 zł z VAT
81,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B028ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
300 mm
Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
1 szt.
Waga 6.55 kg
Dostawa 5.10
91,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1321

TARCZA HAM. BMW P. E90 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176 / 0199
Średnica:
300 mm
Wysokość:
73.5 mm, 73.7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.67 kg
Dostawa 5.10
193,98 zł z VAT
96,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B033ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
65.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10.5 mm
Minimalna grubość:
8,9 mm
10 szt.
Waga 5.4 kg
Dostawa 5.10
100,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QD7885

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04- Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
19,9 mm, 20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/06, 5/6
10 szt.
Waga 6.58 kg
Dostawa 5.10
223,98 zł z VAT
111,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24482

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
65.1 mm
Ciężar:
4,83 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 5.22 kg
Dostawa 5.10
112,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4451

TARCZA HAM. BMW T. E87 04-

Wysokość:
65.3 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10.5 mm
Wymiar gwintu:
14,6
10 szt.
Waga 5.3 kg
Dostawa 5.10
119,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3B034ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
300 mm
Wysokość:
73.7 mm, 73.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.35 kg
Dostawa 5.10
120,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0049

TARCZA HAM. BMW T. 1-3 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
66 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
10 szt.
Waga 6.53 kg
Dostawa 5.10
259,98 zł z VAT
129,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4450

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04-

Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
160.8 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Wymiar gwintu:
14,8
10 szt.
Waga 6.4 kg
Dostawa 5.10
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0315.1

TARCZA HAM. BMW T. 1-3 1.6-2.0 03-12

Grubość:
10,4 mm
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/0754
Średnica:
296 mm, 296,0 mm
Wysokość:
65,5 mm, 65.5 mm
Średnica otworu:
14,5 mm, 14.5 mm
10 szt.
Waga 5.12 kg
Dostawa 5.10
135,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3