Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
X5
Rok▼
3.0 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw X5 3.0 d, 2003-2006
Dopasowane do: BMW X5

Tarcze hamulcowe, BMW X5, 3.0 d 2003-2006, M57 D30 (306D2)

35 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW X5, 3.0 d 2003-2006, M57 D30 (306D2)
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 35 części
Filtry
Maxgear 19-1204

TARCZA HAM. BMW T. E53 X5

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
324 mm
Wysokość:
80.2 mm, 80 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.32 kg
Dostawa 6.10
171,98 zł z VAT
85,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B021ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
12 mm
Średnica:
324 mm
Wysokość:
80.2 mm, 80 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.2 kg
Dostawa 6.10
98,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4B021ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
12 mm
Wysokość:
80,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
10 szt.
Waga 7.28 kg
Dostawa 6.10
126,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1829

TARCZA HAM. BMW P. E53 X5 00-

Wysokość:
62.1 mm, 62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm, 29.9 mm
Wymiar gwintu:
16,75
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
12 szt.
Waga 11.13 kg
Dostawa 6.10
265,98 zł z VAT
132,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3B025ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
332 mm
Wysokość:
62.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
10 szt.
Waga 11.28 kg
Dostawa 6.10
142,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1375

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
80 mm
Ciężar:
6.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.4 mm
4 szt.
Waga 7.34 kg
Dostawa 7.10
287,98 zł z VAT
143,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 21178

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
80 mm
Ciężar:
6,74 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
4 szt.
Waga 7.22 kg
Dostawa 6.10
143,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0112-0152.1

TARCZA HAM. BMW T. X5 3.0-4.4 00-06

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/1072
Średnica:
324 mm, 324,0 mm
Wysokość:
80,2 mm, 80.2 mm, 80 mm
Średnica otworu:
16,8 mm, 16.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.07 kg
Dostawa 6.10
172,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4189

TARCZA HAM. BMW T. X5 3.0-4.4 00-06

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0664
Wysokość:
79.9 mm, 80 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
16,6
10 szt.
Waga 7.43 kg
Dostawa 6.10
180,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92107403

TARCZA HAM. BMW T. E53 X5

Wysokość:
80 mm
Ciężar:
6.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.4 mm
4 szt.
Waga 2 kg
Dostawa 7.10
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 521 0019

TARCZA HAM. BMW P. E53 X5 00-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
62.1 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
4 szt.
Waga 11.44 kg
Dostawa 6.10
379,98 zł z VAT
189,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 1487-GL

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
80 mm
Ciężar:
6,8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
2 szt.
Waga 6.8 kg
Dostawa 7.10
381,98 zł z VAT
190,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 167

TARCZA HAM. BMW T. X5

Wysokość:
80 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
4 szt.
Waga 7.13 kg
Dostawa 6.10
193,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2