Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

MINI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MINI
Rok▼
Cooper C
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
mini MINI Cooper C, 2024-obecnie
Dopasowane do: MINI MINI

Tarcze hamulcowe, MINI MINI, Cooper C 2024-obecnie, B48 A20 P

7 produktów w tej kategorii

mini Tarcze hamulcowe, MINI MINI, Cooper C 2024-obecnie, B48 A20 P
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
FEBI Bilstein 104105

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
50.4 mm
Ciężar:
4,17 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.38 kg
Dostawa 5.10
117,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92274603

TARCZA HAM. BMW T. 2-X1 1.5-2.0 14-

Wysokość:
50.5 mm
Ciężar:
4.1 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
10 szt.
Waga 4.31 kg
Dostawa 5.10
267,98 zł z VAT
133,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1374

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
50.5 mm
Ciężar:
4.1 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 4.34 kg
Dostawa 6.10
325,98 zł z VAT
162,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92347205

TARCZA HAM. BMW P. 2-X1 1.5-2.0 21-

Wysokość:
45,1 mm
Ciężar:
8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm
5 szt.
Waga 8.3 kg
Dostawa 5.10
236,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2612C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
280 mm
Wysokość:
50 mm, 50.5 mm
Ciężar:
8,43 kg
Średnica otworu:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 9 kg
Dostawa 5.10
549,98 zł z VAT
274,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG9340C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0074/1587
Średnica:
335 mm
Wysokość:
45,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
9 szt.
Waga 11.36 kg
Dostawa 5.10
276,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2637C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
307 mm
Wysokość:
45 mm
Średnica otworu:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
5 szt.
Waga 15.7 kg
Dostawa 5.10
977,98 zł z VAT
488,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka