Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
SAAB 900 I 2.0 Turbo, 1980-1985

Wybierz pojazd

aby dopasować części

SAAB
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
900 I
Rok▼
2.0 Turbo
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: SAAB 900 I 2.0 Turbo

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ATE 24.0110-0150.1 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ATE

Nr katalogowy: 24.0110-0150.1
EAN: 4006633054898 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02C0248/0835

Średnica258,0 mm

Wysokość60 mm

Średnica otworu14,5 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02C0248/0835
Średnica
258,0 mm
Wysokość
60 mm
Średnica otworu
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.4 mm
Średnica wewnętrzna
160.8 mm
Średnica zewnętrzna
258 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś tylna
Wymiar gwintu
15
Wzór otworów/Ilość otworów
4/5
Średnica piasty
172 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • Dostępne MAPP-Code.
  • no
Numery OE (2)

BMW 34211119581, 34216755407

Dane handlowe
EAN
4006633054898
Ilość w opakowaniu
2
Waga
4.17 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

ATE

AUMOVIO. Kraj: Niemcy.

ATE to renomowany producent części samochodowych, specjalizujący się w układach hamulcowych. Firma oferuje wysokiej jakości klocki hamulcowe, tarcze, cylindry hamulcowe i inne komponenty, które gwarantują niezawodność i doskonałe osiągi hamulców. ATE jest powszechnie znane i cenione przez klientów na całym świecie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, solidnej jakości i długotrwałej trwałości swoich produktów.
ate-brakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ATE 24.0110-0150.1 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ATE 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-2663

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
258 mm
Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
10 szt.
Waga 4.22 kg
Dostawa 6.10
129,98 zł z VAT
64,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 3001

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
60 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
6 szt.
Waga 4.11 kg
Dostawa 6.10
163,98 zł z VAT
81,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1561

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość:
60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 4.15 kg
Dostawa 6.10
96,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4334

TARCZA HAM. BMW T. 3 2.5 86-91

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość:
74.5 mm, 60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
2 szt.
Waga 4.42 kg
Dostawa 6.10
213,98 zł z VAT
106,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92019200

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Ciężar:
4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm, 8,4 mm
8 szt.
Waga 4.02 kg
Dostawa 6.10
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF093

Tarcza hamulcowa

Średnica:
258 mm
Wysokość:
60 mm
Ciężar:
8,3 kg
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
3 szt.
Waga 8.42 kg
Dostawa 6.10
413,98 zł z VAT
206,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka