Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
VW KAEFER 1600 i, 1992-2003

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
KAEFER
Rok▼
1600 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW T. 3 2.5 86-91

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: VW KAEFER 1600 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF4334 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF4334
EAN: 3322937402625 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02 C0204/0283

Wysokość74.5 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Średnica bębna160 mm

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Wymiar gwintu14,8

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Średnica bębna
160 mm
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Wymiar gwintu
14,8
Minimalna grubość
8.4 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
258 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
258 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
4/5
Średnica wewnętrzna
160.8 mm
Średnica piasty
172 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Numery OE (6)

BMW 34 21 1 163 146, 1 155 015, 1 163 146, 1 163 145, 34 21 1 155 015, 34 21 1 163 145

Dane handlowe
EAN
3322937402625
Ilość w opakowaniu
2
Waga
4.42 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW T. 3 2.5 86-91

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF4334 - TARCZA HAM. BMW T. 3 2.5 86-91
X
Producent
ATE 2
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-2663

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
258 mm
Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
10 szt.
Waga 4.22 kg
Dostawa pojutrze
129,98 zł z VAT
64,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 3001

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
60 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
6 szt.
Waga 4.11 kg
Dostawa pojutrze
163,98 zł z VAT
81,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1561

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość:
60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 4.15 kg
Dostawa pojutrze
96,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92019200

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Ciężar:
4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm, 8,4 mm
8 szt.
Waga 4.02 kg
Dostawa pojutrze
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0150.1

TARCZA HAM. BMW T. 3 1.6-2.7 82-93

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/0835
Średnica:
258,0 mm, 258 mm
Wysokość:
60 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
8 szt.
Waga 4.17 kg
Dostawa pojutrze
125,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF093

Tarcza hamulcowa

Średnica:
258 mm
Wysokość:
60 mm
Ciężar:
8,3 kg
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
3 szt.
Waga 8.42 kg
Dostawa pojutrze
413,98 zł z VAT
206,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka