Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Meyle 315 523 3001 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Meyle

Nr katalogowy: 315 523 3001
EAN: 4040074135792 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Wysokość60 mm

Wymagana ilość2

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Minimalna grubość8.4 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Wysokość
60 mm
Wymagana ilość
2
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8.4 mm
Średnica zewnętrzna
258 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Średnica otworu szpilki koła
14,5 mm
Felga, ilość otworów
4
Średnica
258 mm
Wymiar gwintu
15
Wzór otworów/Ilość otworów
4/5
Średnica wewnętrzna
160.8 mm
Średnica piasty
172 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Cechy dodatkowe
  • MEYLE-ORIGINAL: True to OE.
  • ORIGINAL Quality / no
Numery OE (6)

BMW 34211119581, 1 122 282, 6 755 407, 1 119 581, 34211122282, 34216755407

Dane handlowe
EAN
4040074135792
Ilość w opakowaniu
1
Waga
4.11 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Producent

Meyle

MEYLE AG. Kraj: Niemcy.

Meyle to renomowany producent części samochodowych, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości części zamiennych do różnych marek i modeli pojazdów. Firma znana jest z doskonałej jakości, niezawodności i trwałości swoich produktów. Meyle oferuje szeroki zakres części, w tym zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców i wielu innych. Dzięki solidnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w innowacje, Meyle zyskało uznanie klientów na całym świecie jako godny zaufania producent części samochodowych.
meyle.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Meyle 315 523 3001 - TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93
X
Producent
ATE 2
Ferodo 1
Maxgear 1
Textar 1
TRW 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-2663

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
258 mm
Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
10 szt.
Waga 4.22 kg
Dostawa pojutrze
129,98 zł z VAT
64,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1561

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość:
60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 4.15 kg
Dostawa pojutrze
96,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4334

TARCZA HAM. BMW T. 3 2.5 86-91

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość:
74.5 mm, 60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
2 szt.
Waga 4.42 kg
Dostawa pojutrze
213,98 zł z VAT
106,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92019200

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Ciężar:
4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm, 8,4 mm
8 szt.
Waga 4.02 kg
Dostawa pojutrze
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0150.1

TARCZA HAM. BMW T. 3 1.6-2.7 82-93

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/0835
Średnica:
258,0 mm, 258 mm
Wysokość:
60 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
8 szt.
Waga 4.17 kg
Dostawa pojutrze
125,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF093

Tarcza hamulcowa

Średnica:
258 mm
Wysokość:
60 mm
Ciężar:
8,3 kg
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
3 szt.
Waga 8.42 kg
Dostawa pojutrze
413,98 zł z VAT
206,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka