Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 kabriolet 120 d, 2008-2013

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1 kabriolet
Rok▼
120 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 kabriolet 120 d

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BOSCH 0 986 479 640 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

BOSCH

Nr katalogowy: 0 986 479 640
EAN: 4047025151153 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość83.6 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej24 mm

Minimalna grubość21 mm

Średnica zewnętrzna294 mm

Ilość otworów8

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
83.6 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
24 mm
Minimalna grubość
21 mm
Średnica zewnętrzna
294 mm
Ilość otworów
8
Średnica otworu centrującego
128.02 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Powierzchnia
naoliwione
Spełnia wymagania Normy ECE
ECE-R90
Średnica otworu do
10.5 mm
Felga, ilość otworów
8
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
294 mm
Wymiar gwintu
10,5
Wzór otworów/Ilość otworów
08/08
Średnica wewnętrzna
142.2 mm
Średnica piasty
84 mm
Średnica otworu w piaście
84 mm
Średnica otworu szpilki koła
10.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (4)

IVECO 7186485, 2996043, 46393182

Tecnodelta 142.1460

Dane handlowe
EAN
4047025151153
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9.19 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY III-IV-V-VI 99-

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Tarcza hamulcowa

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P 3.0 JTD

Producent

BOSCH

Bosch. Kraj: Niemcy.

Bosch to renomowany producent części samochodowych o światowej sławie. Firma ta jest znana ze swojej innowacyjności, niezawodności i doskonałej jakości swoich produktów. Od ponad wieku Bosch dostarcza rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, oferując szeroką gamę części samochodowych. Produkty Bosch cieszą się uznaniem zarówno wśród kierowców. Klienci wybierający części samochodowe Bosch mają pewność, że otrzymują produkty, które są nie tylko wydajne i niezawodne, ale również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.
boschaftermarket.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa w środę

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BOSCH 0 986 479 640 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
Beral 1
Brembo 2
Delphi 1
Errevi 1
Fast 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
SBP 1
Textar 2
TRW 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 18 części
Filtry
Maxgear 19-2016

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.6 mm, 82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 6.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2781

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C Q294

Średnica:
294 mm
Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
10 szt.
Waga 7.8 kg
Dostawa 6.10
225,98 zł z VAT
112,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT31086

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.95 kg
Dostawa 7.10
138,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV015

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
88 mm, 87.5 mm
Średnica otworu:
10,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 6.10
172,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0024

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
87.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
6 szt.
Waga 8.68 kg
Dostawa 6.10
357,98 zł z VAT
178,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Errevi 713702

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Felga, ilość otworów:
8
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.5 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa 7.10
367,98 zł z VAT
183,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 93175300

TARCZA HAM. IVECO T. 06-

Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
2 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa 6.10
429,98 zł z VAT
214,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4985S

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C14-16-18

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0493
Wysokość:
82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
10,5
2 szt.
Waga 9.02 kg
Dostawa 6.10
463,98 zł z VAT
231,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20768-GL

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
293,7 mm, 294 mm
Wysokość:
83.60 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8,7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9 kg
Dostawa 7.10
473,98 zł z VAT
236,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2