Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 3 318 i, 1992-1995

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
3
Rok▼
318 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 3 318 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Rotinger RT 20768-GL pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Rotinger

Nr katalogowy: RT 20768-GL
EAN: 5901436376620 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica293,7 mm

Wysokość83.60 mm

Ciężar8,7 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej24 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
293,7 mm
Wysokość
83.60 mm
Ciężar
8,7 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
24 mm
Wymiar gwintu
10,5
Minimalna grubość
21 mm
Średnica wewnętrzna
142,20 mm
Średnica zewnętrzna
293,70 mm
Ilość otworów
8
Średnica otworu centrującego
84 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Powierzchnia
pokrywany galwanicznie
Felga, ilość otworów
8
Wzór otworów/Ilość otworów
08/08
Średnica piasty
84 mm
Średnica otworu w piaście
84 mm
Średnica otworu szpilki koła
10.5 mm
Cechy dodatkowe
  • GRAPHITE LINE
Numery OE (2)

IVECO 7186485, 2996043

Dane handlowe
EAN
5901436376620
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Producent

Rotinger

Union Parts. Kraj: Polska.

rotinger.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa w środę

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Rotinger RT 20768-GL - TARCZA HAMULCOWA TYŁ
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
Beral 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
Errevi 1
Fast 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
SBP 1
Textar 2
TRW 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 17 części
Filtry
Maxgear 19-2016

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.6 mm, 82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa pojutrze
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2781

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C Q294

Średnica:
294 mm
Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
10 szt.
Waga 7.8 kg
Dostawa pojutrze
225,98 zł z VAT
112,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT31086

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.95 kg
Dostawa 7.10
138,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV015

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
88 mm, 87.5 mm
Średnica otworu:
10,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa pojutrze
172,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0024

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
87.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
6 szt.
Waga 8.68 kg
Dostawa pojutrze
357,98 zł z VAT
178,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Errevi 713702

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Felga, ilość otworów:
8
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.5 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa 7.10
367,98 zł z VAT
183,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 93175300

TARCZA HAM. IVECO T. 06-

Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
2 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa pojutrze
429,98 zł z VAT
214,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4985S

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C14-16-18

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0493
Wysokość:
82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
10,5
2 szt.
Waga 9.02 kg
Dostawa pojutrze
463,98 zł z VAT
231,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2