Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
JEEP COMPASS 2.0 CRD 4x4, 2017-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

JEEP
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
COMPASS
Rok▼
2.0 CRD 4x4
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C14-16-18

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: JEEP COMPASS 2.0 CRD 4x4

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF4985S pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF4985S
EAN: 3322937951512 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02 C0176/0493

Wysokość82.5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej24 mm

Wymiar gwintu10,5

Minimalna grubość21 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02 C0176/0493
Wysokość
82.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
24 mm
Wymiar gwintu
10,5
Minimalna grubość
21 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
294 mm
Ilość otworów
8
Średnica otworu centrującego
84 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
8
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
294 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
08/08
Średnica wewnętrzna
142.2 mm
Średnica piasty
84 mm
Średnica otworu w piaście
84 mm
Średnica otworu szpilki koła
10.5 mm
Cechy dodatkowe
  • TRW SINGLE
  • no
Numery OE (2)

IVECO 7186485, 2996043

Dane handlowe
EAN
3322937951512
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9.02 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C14-16-18

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF4985S - TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C14-16-18
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
Beral 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
Errevi 1
Fast 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
SBP 1
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 18 części
Filtry
Maxgear 19-2016

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.6 mm, 82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 6.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2781

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C Q294

Średnica:
294 mm
Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
10 szt.
Waga 7.8 kg
Dostawa 6.10
225,98 zł z VAT
112,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT31086

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.95 kg
Dostawa 7.10
138,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV015

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
88 mm, 87.5 mm
Średnica otworu:
10,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 6.10
172,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0024

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
87.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
6 szt.
Waga 8.68 kg
Dostawa 6.10
357,98 zł z VAT
178,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Errevi 713702

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Felga, ilość otworów:
8
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.5 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa 7.10
367,98 zł z VAT
183,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 93175300

TARCZA HAM. IVECO T. 06-

Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
2 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa 6.10
429,98 zł z VAT
214,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20768-GL

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
293,7 mm, 294 mm
Wysokość:
83.60 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8,7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9 kg
Dostawa 7.10
473,98 zł z VAT
236,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2