Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
GEELY PU 1.0, 2005-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

GEELY
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
PU
Rok▼
1.0
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: GEELY PU 1.0

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Beral BCR321A pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Beral

Nr katalogowy: BCR321A
EAN: 4044197501083 7 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość87 mm

Ciężar8.5 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej24 mm

Minimalna grubość21 mm

Średnica zewnętrzna294 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
87 mm
Ciężar
8.5 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
24 mm
Minimalna grubość
21 mm
Średnica zewnętrzna
294 mm
Ilość otworów
8
Średnica otworu centrującego
128 mm
Długość opakowania
29 cm
Szerokość opakowania
29 cm
Wysokość opakowania
10,5 cm
Felga, ilość otworów
8
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
294 mm
Wymiar gwintu
10,5
Wzór otworów/Ilość otworów
08/08
Średnica wewnętrzna
142.2 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Średnica piasty
84 mm
Średnica otworu w piaście
84 mm
Średnica otworu szpilki koła
10.5 mm
Cechy dodatkowe
  • Z pierścieniem nadajnika impulsów ABS
  • no
Numery OE (7)

IVECO 02996043, 7186485, 002996043, 2996043, 007186485, 07186485, 46393182

Dane handlowe
EAN
4044197501083
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.81 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Beral

Tenneco (DRiV). Kraj: Niemcy.

drivparts.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Beral BCR321A - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
Errevi 1
Fast 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
SBP 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 14 części
Filtry
Maxgear 19-2016

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.6 mm, 82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 6.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2781

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C Q294

Średnica:
294 mm
Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
10 szt.
Waga 7.8 kg
Dostawa 6.10
225,98 zł z VAT
112,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT31086

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.95 kg
Dostawa 7.10
137,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
SBP 02-IV015

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
88 mm, 87.5 mm
Średnica otworu:
10,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 8.5 kg
Dostawa 6.10
172,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0024

TARCZA HAM. IVECO T. 06- ABS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
87.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
6 szt.
Waga 8.68 kg
Dostawa 6.10
357,98 zł z VAT
178,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Errevi 713702

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> TYŁ L-P

Felga, ilość otworów:
8
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
294 mm
Wysokość:
87.5 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
7 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa 7.10
367,98 zł z VAT
183,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 93175300

TARCZA HAM. IVECO T. 06-

Wysokość:
83.5 mm, 87.5 mm
Ciężar:
8.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21 mm
2 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa 6.10
429,98 zł z VAT
214,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4985S

TARCZA HAM. IVECO T. DAILY 06- 35C14-16-18

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0493
Wysokość:
82.5 mm, 87.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
10,5
2 szt.
Waga 9.02 kg
Dostawa 6.10
463,98 zł z VAT
231,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2