Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI A8 D2 3.7, 1998-2002

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A8 D2
Rok▼
3.7
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI A8 D2 3.7

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Blue Print ADT343208 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Blue Print

Nr katalogowy: ADT343208
EAN: 5050063594645 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś przednia

Grubość49.3 mm

Ciężar7,670 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej28 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Grubość
49.3 mm
Ciężar
7,670 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
28 mm
Minimalna grubość
26 mm
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62,05 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 2
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (2)

LEXUS 4351230310

TOYOTA 43512 30310

Dane handlowe
EAN
5050063594645
Ilość w opakowaniu
1
Waga
7.83 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Producent

Blue Print

Ferdinand Bilstein UK Ltd.. Kraj: Wielka Brytania.

Blue Print oferuje szeroki asortyment części samochodowych, w tym układy silnikowe, układy hamulcowe, układy wydechowe, systemy chłodzenia, układy zawieszenia i wiele innych. Wszystkie produkty są starannie projektowane i wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi, co zapewnia niezawodność i trwałość.
blue-print.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Blue Print ADT343208 - TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Delphi 1
Ferodo 1
Hart 1
Maxgear 1
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
Maxgear 19-2281

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Średnica:
299 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
2 szt.
Waga 7.51 kg
Dostawa 6.10
209,98 zł z VAT
104,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C32165ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
1 szt.
Waga 7.77 kg
Dostawa 6.10
111,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF7340

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0492
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
10 szt.
Waga 7.5 kg
Dostawa 6.10
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 521 0128/PD

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
49.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
8 szt.
Waga 7.91 kg
Dostawa 6.10
295,98 zł z VAT
147,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 250 286

PÓŁOŚ NAPĘDOWA

Wysokość:
49,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Średnica zewnętrzna:
296 mm
Ilość otworów:
5
2 szt.
Waga 37.86 kg
Dostawa 7.10
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 633

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa 6.10
157,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92174303

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 7.44 kg
Dostawa 6.10
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0740.1

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0049
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49,2 mm, 49.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa 6.10
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1693

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
2 szt.
Waga 7.52 kg
Dostawa 7.10
419,98 zł z VAT
209,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2