Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Meyle 30-15 521 0128/PD pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Meyle

Nr katalogowy: 30-15 521 0128/PD
EAN: 4040074205549 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

JakośćPREMIUM

Wysokość49.2 mm

Wymagana ilość2

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej28 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Jakość
PREMIUM
Wysokość
49.2 mm
Wymagana ilość
2
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
28 mm
Minimalna grubość
26 mm
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
Płytki pokryte cynkiem
Średnica otworu szpilki koła
14,5 mm
Felga, ilość otworów
5
Średnica
296 mm
Wymiar gwintu
14.6
Wzór otworów/Ilość otworów
5/7
Średnica wewnętrzna
149 mm
Średnica piasty
62 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Cechy dodatkowe
  • MEYLE-PD: Advanced performance and design.
  • MEYLE-PD Quality / no
Numery OE (1)

LEXUS 4351230310

Poprzednie numery Meyle

30-15 521 0111/PD

Dane handlowe
EAN
4040074205549
Ilość w opakowaniu
1
Waga
7.91 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Producent

Meyle

MEYLE AG. Kraj: Niemcy.

Meyle to renomowany producent części samochodowych, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości części zamiennych do różnych marek i modeli pojazdów. Firma znana jest z doskonałej jakości, niezawodności i trwałości swoich produktów. Meyle oferuje szeroki zakres części, w tym zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców i wielu innych. Dzięki solidnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w innowacje, Meyle zyskało uznanie klientów na całym świecie jako godny zaufania producent części samochodowych.
meyle.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 15:25 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Meyle 30-15 521 0128/PD - TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-
X
Strona montażu
Producent
ATE 1
Blue Print 2
BOSCH 1
Delphi 1
Ferodo 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 9 części
Filtry
TRW DF7340

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0492
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
10 szt.
Waga 7.5 kg
Dostawa 5.10
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 521 0089

TARCZA HAM. TOYOTA P. CAMRY

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
49.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
2 szt.
Waga 8.32 kg
Dostawa 5.10
271,98 zł z VAT
135,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343208

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
49.3 mm
Ciężar:
7,670 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
8 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 5.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 633

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa 5.10
157,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92174303

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 7.44 kg
Dostawa 5.10
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0740.1

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0049
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49,2 mm, 49.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa 5.10
191,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343297

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 2.5 13-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna, Oś przednia
Grubość:
67.3 mm
Ciężar:
5.64 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
2 szt.
Waga 5.83 kg
Dostawa 5.10
401,98 zł z VAT
200,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG4139C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0074/1564
Średnica:
296 mm
Wysokość:
50 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
4 szt.
Waga 15.59 kg
Dostawa 5.10
579,98 zł z VAT
289,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1814C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
49 mm, 49.2 mm
Ciężar:
7,44 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
7 szt.
Waga 14.95 kg
Dostawa 5.10
737,98 zł z VAT
368,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka