Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI A8 D3 2.8 FSI, 2007-2010

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A8 D3
Rok▼
2.8 FSI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI A8 D3 2.8 FSI

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF7340 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF7340
EAN: 3322937548095 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02 C0176/0492

Wysokość49.3 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej28 mm

Wymiar gwintu14.6

Minimalna grubość26 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02 C0176/0492
Wysokość
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
28 mm
Wymiar gwintu
14.6
Minimalna grubość
26 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
lakierowany
Numery OE (2)

LEXUS 4351230310

TOYOTA 43512 30310

Dane handlowe
EAN
3322937548095
Ilość w opakowaniu
2
Waga
7.5 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF7340 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 3
BENDIX Braking 2
Blue Print 1
BOSCH 1
Delphi 1
Ferodo 1
Hart 1
Maxgear 1
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 2
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 17 części
Filtry
Maxgear 19-2281

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Średnica:
299 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14.6
2 szt.
Waga 7.51 kg
Dostawa pojutrze
209,98 zł z VAT
104,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C32165ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
296 mm
Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
1 szt.
Waga 7.77 kg
Dostawa pojutrze
111,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343208

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
49.3 mm
Ciężar:
7,670 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
8 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa pojutrze
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 521 0128/PD

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
49.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
8 szt.
Waga 7.91 kg
Dostawa pojutrze
295,98 zł z VAT
147,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 250 286

PÓŁOŚ NAPĘDOWA

Wysokość:
49,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Średnica zewnętrzna:
296 mm
Ilość otworów:
5
2 szt.
Waga 37.86 kg
Dostawa 7.10
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 633

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa pojutrze
157,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1914

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
1 szt.
Waga 8.22 kg
Dostawa 7.10
327,98 zł z VAT
163,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92174303

TARCZA HAM. LEXUS P. IS 05-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
10 szt.
Waga 7.44 kg
Dostawa pojutrze
341,98 zł z VAT
170,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92135800

TARCZA HAM. TOYOTA P. PREVIA 00--CAMRY 01-

Wysokość:
49.2 mm
Ciężar:
7.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26 mm
2 szt.
Waga 8.2 kg
Dostawa pojutrze
343,98 zł z VAT
171,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2