Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
VW KAEFER 1302 1.2, 1969-1972

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
KAEFER
Rok▼
1302 1.2
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: VW KAEFER 1302 1.2

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF1878C pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: DDF1878C
EAN: 4060426316983 5 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneR90 Homologated

Wysokość67 mm

Średnica otworu62 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej18 mm

Minimalna grubość16.5 mm / 16,5 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
R90 Homologated
Wysokość
67 mm
Średnica otworu
62 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
18 mm
Minimalna grubość
16.5 mm / 16,5 mm
Średnica zewnętrzna
310 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
61.9 mm / 61,9 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114,3 mm
Powierzchnia
pokryty
Rodzaj połączenia
Pudełko
Jednostka ilości
Zestaw
Długość opakowania
33.5 cm / 33.5 cm
Szerokość opakowania
33.5 cm / 33.5 cm
Wysokość opakowania
15.5 cm / 15.5 cm
Cechy dodatkowe
  • PREMIER
  • Without bolts / screws
  • no
Numery OE (5)

LEXUS 4243130330, 4243130310, 4243130290

TOYOTA 42431 30290, 4243130330

Dane handlowe
EAN
4060426316983
Ilość w opakowaniu
1
Waga
13.1 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF1878C - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
ATE 1
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
Maxgear 19-2354

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.42 kg
Dostawa 6.10
195,98 zł z VAT
97,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.66 kg
Dostawa 6.10
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343203

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
67 mm
Ciężar:
6,710 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 6.5 kg
Dostawa 6.10
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
10 szt.
Waga 6.7 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 523 0036

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
2 szt.
Waga 6.51 kg
Dostawa 6.10
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6063

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 2.2 D-2.5-4.6 05-15

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0226/0643
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 6.56 kg
Dostawa 6.10
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1768

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
67.3 mm
Ciężar:
6.3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
2 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa 7.10
455,98 zł z VAT
227,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C930.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
10 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa 6.10
231,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2