Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF3297C pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: DDF3297C
EAN: 4060426672140 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneR90 Homologated

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej1 mm

Minimalna grubość1 mm

Średnica zewnętrzna1 mm

Powierzchniapokryty

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
R90 Homologated
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
1 mm
Minimalna grubość
1 mm
Średnica zewnętrzna
1 mm
Powierzchnia
pokryty
Rodzaj połączenia
Pudełko
Numery OE (6)

Mini 34106881045, 34106891081, 34116865711

Infiniti 402065MT0A

NISSAN 402065MT0A

BMW 34106891081

Dane handlowe
EAN
4060426672140
Ilość w opakowaniu
1
Waga
21.74 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF3297C - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ATE 2
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 2
Ferodo 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Delphi BG9430C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0544/2524
Wysokość:
43,7 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
27,4 mm
10 szt.
Waga 12.46 kg
Dostawa 6.10
222,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2656C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
259 mm
Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
7,5 kg
Średnica otworu:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 7.58 kg
Dostawa 6.10
475,98 zł z VAT
237,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG9340C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0074/1587
Średnica:
335 mm
Wysokość:
45,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
9 szt.
Waga 11.36 kg
Dostawa 6.10
276,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0130-0251.1

TARCZA HAM. MINI P. COOPER 2.0 15-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/1078
Wysokość:
45.2 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
4 szt.
Waga 10.91 kg
Dostawa 6.10
739,98 zł z VAT
369,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 H10

TARCZA HAM. MINI P. COOPER 2.0 15-19

Wysokość:
45,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
2 szt.
Waga 10.93 kg
Dostawa 6.10
753,98 zł z VAT
376,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.D179.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
335 mm
Wysokość:
45.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
4 szt.
Waga 11.3 kg
Dostawa 6.10
456,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka