Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TOYOTA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
COROLLA liftback
Rok▼
1.2
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
toyota COROLLA liftback 1.2, 2019-obecnie
Dopasowane do: TOYOTA COROLLA liftback

Tarcze hamulcowe, TOYOTA COROLLA liftback, 1.2 2019-obecnie, 8NR-FTS

21 produktów w tej kategorii

toyota Tarcze hamulcowe, TOYOTA COROLLA liftback, 1.2 2019-obecnie, 8NR-FTS
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 21 części
Filtry
TRW DF6773

TARCZA HAM. TOYOTA T. COROLLA 1.2-2.0 18-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0261
Wysokość:
44,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
14,6
1 szt.
Waga 4.3 kg
Dostawa 6.10
114,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 180025

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
47 mm
Ciężar:
4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 4.18 kg
Dostawa 6.10
116,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 181239

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
46 mm
Ciężar:
6.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
10 szt.
Waga 7.01 kg
Dostawa 6.10
134,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Herth+Buss Jakoparts J3312082

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
47 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
Średnica zewnętrzna:
274 mm
3 szt.
Waga 4.23 kg
Dostawa 7.10
275,98 zł z VAT
137,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.E523.11

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
47,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm
Średnica zewnętrzna:
274 mm
10 szt.
Waga 4.2 kg
Dostawa 6.10
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92341103

TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-2.0 18-

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
6,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22 mm
10 szt.
Waga 7.25 kg
Dostawa 6.10
315,98 zł z VAT
157,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.F371.11

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
46,2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
19 mm
Średnica zewnętrzna:
283 mm
4 szt.
Waga 6.4 kg
Dostawa 6.10
170,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS2300

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
6,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22 mm
4 szt.
Waga 7.14 kg
Dostawa 7.10
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.E229.11

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22 mm
Średnica zewnętrzna:
282 mm
10 szt.
Waga 7.24 kg
Dostawa 6.10
213,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF3028C

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
47,4 mm
Ciężar:
8 kg
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 8.52 kg
Dostawa 6.10
523,98 zł z VAT
261,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG5051C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
TBD
Średnica:
282 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 14.14 kg
Dostawa 6.10
567,98 zł z VAT
283,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2